Hledáme lidem práci Manpower

Manipulant údržby až 42.000 Kč

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme volná pracovní místa na manipulant údržby ve farmaceutické společnosti.

Pokud Vám nevadí práce v nepřetržitém provozu a práce se nebojíte, tak čtěte dál.

Popis pozice:

- Příprava, evidence a kontrola formátových dílů

- Sanitace formátových dílů

- Spolupráce s pracovníky údržby a technologem výroby

- Vyplňování dokumentace spojenou s SVP a SOP

- Dodržovat pravidla SVP, EMS a BOZP

- Práce v nepřetržitém provozu (6:00-18:00/18:00-6:00, krátký/dlouhý týden)

Profil kandidáta:

- Vzdělání strojního nebo technického směru, případně odpovídající praxe

- Zkušenost s obsluhou výrobních linek a zařízení a zásad správné výrobní praxe

- Znalost principů údržby TPM a obsluhu skladovací zařízení Kardex výhodou

- Technické myšlení a manuální zručnost

- Důslednost a samostatnost

Nabízíme:

- Mzda až 42 000 Kč (základní mzda 31 000 Kč + cca 11 000 Kč příplatek v nepřetržitém provozu a směnové příplatky)

- 25 dní dovolené

- Dotované stravování v závodní jídelně

- Cafeterie v hodnotě 11 000 Kč ročně

- Lokalita Praha-Dolní Měcholupy

A další zajímavosti!

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak dál neváhejte a pošlete svůj životopis na emailovou adresu e-mail přes odpovědní formulář, volejte na číslo zobrazit tel. číslo , nebo se zastavte u nás na pobočce Zlatnická 10, Praha 1.

Budeme se těšit na spolupráci!

  • Horní Počernice, Praha
  • BAUFERA s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
Zveřejněno: 24. dubna
  • Praha
  • PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Praha
  • CentralWork s.r.o.
  • 80 000 – 90 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 23. dubna
  • Hustopeče
  • Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Havířov
  • Statutární město Havířov
  • 21 260 – 31 240 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Slatiňany
  • Město Slatiňany
  • 19 730 – 28 920 Kč
  • Ústí, Vsetín
  • Radomír Sachr
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Hošťálková
  • KwR Kovář, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč

PORR a.s., HR Direct s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Novitim s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., KATRING, spol. s r.o., MIKUPEX TRADE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Věra Pietrasová, Blanik Aircraft CZ s.r.o., Markmont, s.r.o., BAUFERA s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Aleš Veselý, ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., CentralWork s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., AllTech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., open recruitment s.r.o., ProJobEU s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Programátor / Programátorka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Laborant / Laborantka, Marketingový manažer / manažerka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Praha 9 - Běchovice, Praha 10 - Uhříněves, Praha 9 - Letňany, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

AJ BOZP data den dokumentace dolní email EU evidence farma IT kandidát místa Most mzda nabídka náplň práce nové OZP plat pozice práce pracovní pracovní místa pracovník Praha pravidla praxe příplatek příplatky řízení samostatnost sklad společnost společnosti spolupráce stravování týden vzdělání zajímavosti znalost Zruč životopis cafeterie díl dokument dovolené kontrola lokalita myšlení náplň PR profi případ příprava stav stroj technické technolog volná pracovní místa výrobní výroby zajímavost závod zkušenost