Hledáme lidem práci Manpower

Finance enthusiast with French wanted!

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do you speak French, a little English and the area of finance is where you want to grow?

Popis pozice:

Your job would be to make sure all supplier invoices are posted correctly. Communication with them is a daily task as well because every issue has to be resolved accurately and as soon as possible.

Profil kandidáta:

French language knowledge at least B2 - your job is to process invoices of French suppliers.

English language knowledge - basic knowledge is necessary as it is a company language.

Experience or education within the finance area - so invoices are something you are used to.

Communication skills - willingness to communicate and resolve every issue is a must.

Customer orientation - it is important for us to get on well with our suppliers and customers.

Nabízíme:

Further training a development - we want you to grow with us.

A contract for an indefinite period - so you are not worried about what will be next year.

An additional week of vacation - so you can get enough of the rest.

Sick days - everyone is allowed not to feel well sometimes.

Pension/Life insurance contribution - to secure your future.

Meal tickets - to restore your energy regeneration.

Multisport card contribution - to deplete redundant energy.

Bonuses every 6 months - because we value loyalty.

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Brno
  • Fastenal Europe, s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • RS Premiere s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Dog-friendly office
Zveřejněno: 16. dubna
  • Brno
  • Účto Brno, s.r.o.
  • 42 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro rodiče
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Brno
  • Broker Consulting, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
    Benefity:
  • Havířov
  • Statutární město Havířov
  • 21 260 – 31 240 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Slatiňany
  • Město Slatiňany
  • 19 730 – 28 920 Kč
  • Ústí, Vsetín
  • Radomír Sachr
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Hošťálková
  • KwR Kovář, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč

ROMAN HORNYCH, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Česká spořitelna, a.s., SMS finance, a.s., Fastenal Europe, s.r.o., Tomáš Krejčíř, Advantage Consulting, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., JOBSTART s.r.o., Josef Mrtvý, RS Premiere s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Česká pošta, s.p., ManpowerGroup s.r.o., Účto Brno, s.r.o., Broker Consulting, a.s., SAFE LOGIC s.r.o., Petr Havlík, Ubbe s. r. o., K&L Rock Services s.r.o., De Vries Group, a.s., AC Jobs, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Realitní makléř / makléřka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Brno, Celá ČR

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

bonus data IT job kandidát náplň práce NDA pozice práce sick day sport finance náplň PR proces profi