Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Skladník bez vzv - Až 27.000Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Cheb
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 27.000 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nové kolegy do zaběhnutého skladu. Pro firmu s letitou tradicí.

Náplň práce:

  • Nadnárodní společnost v Chebu přijme šikovné skladníky.
  • Hledáme spolehlivé a flexibilní kolegy.
  • Náplní práce je manipulace se skladovým zbožím, práce se skenerem a PC.
  • Nástup možný ihned.

Požadujeme:

  • plnoletost
  • základní znalost práce na PC
  • ochota a chuť pracovat
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • HPP
  • mzda až 27.000Kč
  • možnost týdenních záloh
  • po roce 5 týdnů dovolené

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat e-mailem, nebo telefonicky. Najdete náš v Chebu na Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 507/6 (2.patro).

  • Plzeň
  • Kučová Michaela
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. října
  • Plzeň

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, TFS International s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TRAVEL FREE, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NEW YORKER CZ, s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Šmídl s.r.o., Jitka Poláková, Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Kaufland Česká republika v.o.s., LIMEX ČR, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., rejman logistics, s. r. o., Tritia spol. s r.o., STAVBY LF s.r.o., Martin Rejman, BAUER Logistic s.r.o., Thi Huong Dinhová, Stavby IS, s.r.o., LAGARDE SPEDITION spol. s r.o., Kotra Transport Logistic s.r.o., ELČI s.r.o., BENKA TRANSPORT s.r.o., VDF global, s.r.o., AKV bus a.s., TRISTABAU s.r.o., HS LINE, s.r.o., Müller Fresh Food Logistics s.r.o., Zemědělské družstvo Křižovatka, Rolnická Skalná s.r.o., KSZ s.r.o., ept connector s.r.o., Petr Houček, Farma Bublava, s.r.o., MGA Forest s.r.o., Vítězslav Rejent, Dřevospol Ivančik s.r.o., Văn Phé Đo, VEMASPED s.r.o., Waste Solutions s.r.o., PETRATRANS s. r. o., HenyTrans s.r.o., F.M. Stav s.r.o., MARENT DEMOLICE s.r.o., Stavební recyklace s.r.o., K & K AUTOTRANS spol. s r.o., Josef Rybár, FUKA TRANSPORT, s.r.o., Karel Urban, TOP TRANS LINE s.r.o., LIGNETA autobusy s.r.o., PVKP stavební, s.r.o., Auto-Jeřáby Brožovský s.r.o., AB Metal Recycling, s.r.o., SLUMM LOG s.r.o., BUBASTAV s.r.o., Avers-Trans s.r.o., SUAS Agro s.r.o., Zemědělské družstvo "ROZVOJ" se sídlem v Trstěnicích, Goldmoon-DH, s.r.o., ROYAL CZECH PORCELAIN s.r.o., Roman Majgot

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Pekař / Pekařka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Údržbář / Údržbářka, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Laborant / Laborantka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Celá ČR, Cheb, Františkovy Lázně, Sokolov, Mariánské Lázně, Křižovatka, Nový Kostel, Habartov, Bukovany, okres Sokolov, Luby, Citice, , Dolní Rychnov, Svatava, Královské Poříčí, Staré Sedlo, okres Sokolov, Trstěnice, okres Cheb, Kraslice, Nové Sedlo, okres Sokolov

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

AJ den e-mail flexibilní hledám Cheb IT možnost mzda náplň práce nové práce sklad společnost telefon týden znalost dovolené kontakt kov náplň národní PC PR případ