Volné místo ve firmě EVROPA services Czech s.r.o.

Asistentka ředitele pobočky

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o provedení práce (na dobu neurčitou od 2. 7. 2021)
Lokalita Havlíčkův Brod
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Asistentka ředitele pobočky.

Náplň práce:

  • příprava a zpracování podkladů týkající se realizace prodeje a pronájmu nemovitostí
  • komunikace s klienty a dodavateli
  • běžná administrativa

Požadujeme:

  • komunikativní povahu
  • reprezentativní vystupování
  • znalost práce na PC
  • logické myšlení
  • nadšení a chuť pro práci
  • samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • práci na poloviční úvazek s flexibilní pracovní dobou
  • práci v přátelském a mladém kolektivu
  • zázemí stabilní firmy