Instalatér, údržbář

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Brno
Firma INSEBO spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 30.000 – 40.000 Kč
Kontakt Pavel Šebela, zobrazit tel. číslo

Jsme malá rodinná firma působící v oboru 30 let. Klademe důraz na serióznost, spolehlivost a profesionalitu.

Hledáme instalatéra/údržbáře pro práci v atraktivním prostředí brněnského výstaviště a pro drobné zakázky v Brně a blízkém okolí.

Co Vás čeká:

  • instalatérské opravy svěřeného úseku v rámci údržby části areálu brněnského výstaviště
  • montáž instalo přípojek k mobilním kuchyňkám a exponátům v rámci veletrhů konaných na brněnském výstavišti
  • instalatérská výpomoc při zakázkách mimo areál brněnského výstaviště (Brno a blízké okolí)

Měli byste umět:

  • požadujeme odbornost podloženou výučním listem a dostatečnou praxí
  • ŘP sk. B
  • samostatnost, spolehlivost, ochotu pracovat a rozvíjet se

Co vám můžeme nabídnout:

  • práce v přátelském prostředí stabilní rodinné firmy
  • férové jednání
  • celoroční odměny
  • 13. plat
  • benefity v podobě příspěvků na stravování a na živ. pojištění

Máte zájem o tuto nabídku?