Hledáme lidem práci Manpower

Java developer - Full remote

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme Java vývojáře pro společnost se sídlem v Plzni, která má spoustu zajímavých projektů a jejich produkt je velmi známý. Jejich systémy pokrývají veškeré „Integrované prodejní procesy“ moderního obchodního řetězce a zákazníci jsou významné nadnárodní společnosti po celém světě

✅ HPP

✅ Full-remote

Popis pozice:

  • Budete se podílet na vývoji enterprise a cloudových aplikací (např. pokladní systémy, systémy na sledování toku zboží, alternativní platební systémy a mnoho dalších)
  • Nečeká Vás jen programování, ale i analýza a návrhy individuálních řešení
  • Spolupráce v mezinárodních týmech

Profil kandidáta:

  • Java J2SE nebo EE.
  • SQL či XML
  • Angličtina na komunikativním úrovní

Výhodou bude znalost Maven, Spring, SVN, JUnit, Webservices, Swing, Hibernate a CI (Jenkins, Nexus)

Nabízíme:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení a práci na zajímavých projektech
  • Kanceláře v centru Plzně s výbornou dostupností a parkovacím místem
  • Možnost práce z domova
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Čerpání 26 dnů dovolené a dalších 2 sick days
  • Příspěvek na stravné, nápoje na pracovišti a fruit days
  • Cestovní pojištění pro služební i soukromé účely
  • Můžete si prohloubit znalosti cizích jazyků s rodilými mluvčími. Pořádáme pravidelné kurzy anglického a německého jazyka
  • K dispozici vám bude naše sportovní centrum (squash, TRX, lekce jógy…) či nově otevřená relax zóna
  • Těšit se můžete na společné snídaně a v letních měsících na osvěžení v podobě Nanukových dnů
  • Využít můžete rovněž příspěvek na masáž či služby fyzioterapeuta přímo v areálu firmy
  • Práci si v průběhu celého roku rádi zpestříme teambuildingy, sportovními turnaji či tematickými večírky
  • A těšit se můžete na spoustu dalších zajímavých benefitů

Pokud vás nabídka zaujala, těšíme se na váš životopis a pak společně probereme detaily k pozici

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Praha
  • JISTU recruitment s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
včerejší
  • Praha
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Praha
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Praha
  • EMPIRE CZ s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 18. května

Česká spořitelna, a.s., Eyeball s.r.o., Globus ČR, v.o.s., JISTU recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Ministerstvo práce a sociálních věcí, SULCO Automotive Group, s.r.o., ALPHA FLIGHT a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Adaptine s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, Drafted.gg s.r.o., Railway Restaurant Prague s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Ředitelství silnic a dálnic s. p., SmartResearch s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Compact - Service s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Finanční analytik / analytička, Architekt / architektka IT, Analytik / analytička IT, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Solutions Architect, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, UX designer, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Zkušební technik / technička, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Praha 4 - Krč, Praha 1 - Nové Město, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Veleslavín, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Čimice

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

AJ analýza angličtina benefit Bor developer domov EU flexibilní fyzio fyzioterapeut hledám hodnocení HR inzerát inzeráty IT kancelář kandidát kurz kurzy Luže měsíc mezinárodní místa možnost nabídka obchodní ohodnocení plat pojištění pokladní postup pozice práce pracovní pracovní místa procesy příspěvek sick day sledování služební SOU společnost společnosti spolupráce sport stravné teambuilding uchazeč vyšší znalost znalosti životopis anglické areál centrum cestovní clo cloud daně díl dovolené firmy Java jazyk kov masáž mzdové na pracovišti národní německé obchod PR proces prodej prodejní profi program projekt případ přístup rok řešení služby systém systémy tým večírky volná pracovní místa vývojář zákazníci