Hledáme lidem práci Manpower

Valeo Auto - Operátor výroby

Lokalita Rakovník
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Hrubá mzda 27.500 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Výrobce automobilových klimatizací Valeo Auto Rakovník hledá operátory do výroby. Nabízí práci s nejnovějšími technologiemi, v čistém prostředí. S možností ve 3 směnném nebo 4 směnném provozu.

Popis pozice:

  • Manuální kompletace klimatizačních jednotek, ovládacích panelů a předních masek s aktivní mřížkou chladiče pro auta
  • Obsluha poloautomatizováné linky
  • Manipulace s hotovými výrobky k naskladnění
  • Vizuální kontrola kvality výrobků

Profil kandidáta:

  • Manuální zručnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (3 směnný nebo 4 směnný provoz)
  • Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • Základní mzda 27.500 Kč
  • Zdarma dopravu svozovými autobusy ze směrů Žatec a Louny
  • Příplatky za směnnost 10 Kč/hod. odpolední, 20 Kč/hod. noční
  • Odměna za doporučení kolegy 10 000 Kč
  • Půlroční bonus 7 500 Kč
  • Bonusy závislé na plnění norem – až 6 000 Kč měsíčně
  • 25 dní dovolené + 5 dní flexi volna
  • Chutné obědy a večeře v závodní jídelně za 25 Kč
  • Důkladné zaškolení a jistotu zaměstnání v mezinárodní firmě
  • Pracovní obuv i pohodlný oděv

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Kladno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
včerejší
  • Slaný
  • 35 000 – 42 000 Kč
včerejší
  • Praha
  • EMPIRE CZ s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 18. května

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., I N T E G R O a. s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., ProJobEU s.r.o., AD SECURITY s.r.o., Delirest services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, HOFMANN WIZARD s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Trenkwalder a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Hospodář / Hospodářka, Montážník / Montážnice, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka

Rakovník, Kladruby, okres Rokycany, Kladno, Králův Dvůr, Tis u Blatna, Žebrák, Žatec, okres Louny, Unhošť, Louny, Postoloprty, Beroun, Slaný, Beroun-Závodí, Beroun

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

auta auto automobil bonus bonusy HR inzerát inzeráty IT kandidát kvality Louny mezinárodní místa mobil možnost mzda obuv oděv operátor plat plnění postup pozice pracovní pracovní místa prostředí příplatky Rakovník sklad SOU společnost společnosti školení technologie uchazeč vyšší zaměstnání zdarma zdravotní zdravotní stav Zruč Žatec automat dar dovolené kontrola kov linky národní obsluha odměna operátor výroby PR profi případ přístup roční schopnost stav technolog tým vizuál vizuální volna volná pracovní místa výroby závod