Manažer Procesních Inženýrů | Služební Auto

Lokalita Nové Město na Moravě
Firma Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Charakterizuje Vás schopnost vést a motivovat lidi? Chcete se podílet na rozvoji týmu a společnosti? Domluvíte se anglicky a nebojíte se výzev? Potom jste přesně ten, koho hledáme – MANAŽERA PROCESNÍCH INŽENÝRŮ!!

Co bude Vaším úkolem:

  • vedení týmu procesáků, jejich motivace, rozvoj,
  • optimalizace výrobních procesů – transfery výroby, nové produkty,
  • úzká spolupráce s top managementem,
  • komunikace napříč celým závodem,
  • vysoké pracovní nasazení – neustálé vyhledávání zlepšováků, proaktivita, iniciativa, důslednost,
  • denní komunikace v anglickém jazyce – spolupráce se zahraničními pobočkami.

POŽADAVKY:

  • SŠ nebo VŠ – technického směru
  • AJ – denní komunikace
  • praxe z automotive vítána!
  • zkušenost z pozic procesního inženýra nebo projektového manažera ve výrobní společnosti požadována + praxe s vedením alespoň menšího týmu lidí
  • znalost a aplikace nástrojů LEAN

BENEFITY:

  • služební automobil
  • moderní pracovní prostředí
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • cafeterie