Dělník , Operátor výroby (možnost ubytování)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Příbram
Firma Etimos Human s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 20.000 – 25.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme zaměstnance na pozici Dělník, operátor výroby

Náplň práce:

  • Ruční uhlazování laminátu (válečkování) po nástřiku koupelnových van (Dělník ve výrobě van a sprchových koutů)
  • Manipulace s výlisky
  • Obsluha vysokotlakého lisu (Dělník na lisu)
  • Provádění obsluhy a kontrolní činnosti v souladu s provozním řádem, což znamená příprava chemikálií, čištění filtru a kalolisu, čištění a kalibrace elektrod a hladinoznaků, další činnosti a běžnou údržbu dle provozního řádu. (Dělník galvanovny)
  • 1, 2, 3 sm provoz podle domluvy

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita
  • Praxe ve výrobním provozu vítána, není podmínkou
  • Vhodné pro absolventy

Nabízíme:

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Pololetní, roční a mimořádné odměny
  • Dotované obědy ve výši 36 Kč
  • Možnost poskytnutí dotovaného ubytování na podnikové ubytovně ve výši 2200 Kč/měsíc
  • Dlouhodobou práci v kmenovém stavu a nikoli pod agenturou práce