Mistr truhlářské výroby

Lokalita Malý Bor
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro malé, rodinné, zakázkové truhlářství kousek od Horažďovic hledáme nového mistra, který povede menší kolektiv truhlářů. Pokud jste zkušený truhlář a máte s vedením týmu zkušenosti nebo jste tým nevedl, ale myslíte si, že na to máte, neváhejte poslat životopis!

Popis pozice:

  • Řízení a organizace práce menšího týmu truhlářů (7 truhlářů)
  • Odpovědnost za svěřený úsek výroby (čtyřstranná fréza, spodní fréza, lepící lisy, formátovací pily, soustruh)
  • Dohled nad plněním zakázek
  • Seřizování a nastavování strojů
  • Odpovědnost za plnění zakázek v požadovaných termínech a kvalitě
  • Kontrola a vedení příslušné technické dokumentace
  • Práce na 1 směnu

Profil kandidáta:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Praxe alespoň 2 roky v oboru truhlářství
  • Orientace v technické dokumentaci a výkresech
  • Dobré organizační schopnosti
  • Zkušenosti s vedením týmu velkou výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Vánoční prémie
  • Bonusy za výkon
  • Docházkový bonus
  • Dotované stravování nebo stravenky
  • Firemní produkty za zvýhodněné ceny/zdarma
  • Práce na ranní směnu