Hledáme lidem práci Manpower

Nábor do kmene - Kontrola kvality

Lokalita Votice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte pohodovou práci, která Vás bude bavit?
Pojďte k nám kontrolovat kvalitu.
Hledáme pracovníky na kontrolu dílů. Práce není fyzicky náročná a je vhodná pro ženy i muže.

Popis pozice:

  • budete mít na starosti vizuální kontrolu výrobků
  • vyřazování nekvalitních dílů nebo jejich drobné opravy

Profil kandidáta:

  • vyučení v oborou elektro - není však podmínkou
  • praxe v oblasti kvality výhodou
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:

  • stabilní místo v silné společnosti
  • férové finanční ohodnocení se zvýšením po zapracování
  • týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • dotované stravování v areálu firmy
  • měsíční prémie
  • roční prémie
  • příspěvek na ubytování

  • Zálší, Ústí nad Orlicí
  • Michal Horák
  • 23 000 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 21. března
  • Březejc
  • Veronika Smíšovská
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. října
  • Mladá Boleslav
  • Halina Tarasjuková
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 16. června
  • Jilemnice
  • Miluše Kellerová
  • 30 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 23. června

SVAPOMONT s.r.o., MANDÍK, a.s., K2 moto s.r.o., Jaroslav Dvořák, AUTO PATRON s.r.o., MCE - elektroinstalace s.r.o., ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o., Verold Benešov, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Etimos Human s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EKOSPOL a.s., Trèves Perfoam s.r.o., KV2 Audio International spol. s r.o., Robert Hejhal, Česká pošta, s.p., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Manuvia České Budějovice, GLOBEX stroje s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., C.I.C. Jan Hřebec s.r.o., NEREZ ŠKORPA s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., PPL CZ s.r.o., LMZ CORPORATION s.r.o., Policejní prezidium České republiky, KATRING, spol. s r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Geomine a.s., SKYCLEAN s.r.o., SENCO Příbram spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Studnařství Štecher s.r.o., JLV, a.s., Kongresové centrum Praha, a.s., Zrno zrnko s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Skanska a.s., Coweo Technologies s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., SECURITAS ČR s.r.o., RAVAFOL CZ s.r.o., Pavlis s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Pokrývač / Pokrývačka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Kovář / Kovářka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Přijímací technik / technička, Elektronik / Elektronička, Montér / Montérka

Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 5 - Zbraslav, Praha 10 - Uhříněves, Praha 4 - Chodov, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 4 - Michle, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 4 - Nusle, Praha 9 - Běchovice, Praha 5 - Řeporyje, Praha 2 - Vinohrady, Praha 5 - Stodůlky, Praha 10 - Malešice, Strančice, Zruč nad Sázavou, Kámen, okres Pelhřimov, Modletice, Dobříš, Vestec, okres Praha-západ, Říčany, okres Praha-východ, Sudoměřice u Bechyně, Bechyně, Zásmuky, Příbram, Ledeč nad Sázavou, Pelhřimov, Tuklaty, Suchomasty

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Bor den elektro hledám hodnocení IT kandidát kvality místo nábor náplň práce ohodnocení pozice práce pracovní pracovník praxe příspěvek společnost společnosti stabilní stravování týden ubytování vhodná zákoník areál díl dovolené finanční firmy kontrola kvalitní měsíční náplň oblast oblasti obor opravy PR prémie profi rámec roční vizuál vizuální výše vyučení zvýšení