Zručná posila do výroby - i bez noční, až 28.000 Kč/m

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Pohořelice, okres Brno-venkov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 21.000 – 28.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Baví Vás manuální práce? Hledáme spolehlivé a manuálně zručné kandidáty. Přidejte se do fajn kolektivu. Hledáme zručné operátory výroby, pracovníky dřevodílny a pomocné pracovníky do tiskárny. Nástup je možný ihned.Není třeba žádná praxe – vše Vás rádi naučíme – pozice je vhodná i pro absolventy.

Výkon práce: Brno, Pohořelice (dle výběru)

Co bude Vaším úkolem?

Operátor výroby:

  • práce s nářadím
  • práce s výkresovou dokumentací

Pracovník dřevodílny:

  • práce s truhlářským nářadím

Pracovník do tiskárny:

  • starost o bezproblémový chod tiskárny výroby

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • příspěvek na dopravu
  • dotované závodní stravování

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • ochotu pracovat na směnný provoz (dvousměnný nebo třísměnný provoz – dle Vašeho výběru)