Hledáme lidem práci Manpower

PROJEKTOVÝ MANAŽER | automotive

Lokalita Uherské Hradiště
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme projektového manažera(ku), profesionála v automotive, který(á) je zvyklý(á) vést projekty od A do Z. Těšte se na zajímavé projekty, atraktivní mzdu a řadu benefitů!

Popis pozice:

  • zodpovědnost ze vedení projekty od A do Z: přípravů podkladů, rozpočtu a harmonogramu, oodržení kvalitativních norem apod.
  • vedení projektového týmu složdného z kolegů napříč odděleními
  • definování požadavků a úkolů pro každého člena týmu
  • zodpovědnost ze analýzu, studie proveditelnosti jednotlivých projektů
  • komunikace se zákazníkem a vedením společnosti
  • zodpvědnost za plnění zadání a za finální spokojenost zákazníka
  • vede změny a implementaci nových technologií a zařízení ve výrobě (organizačně)
  • účast a příprava podkladů pro nové tendery za cílem vyhrát zakázky

Profil kandidáta:

  • vzdělání nejlépe technického směru
  • praxe v automotive na podobné pozici
  • výborné komunikační dovednosti - pokročilá znalost AJ (min. B2)
  • dobré organizační dovednosti
  • orientace na výsledky a úspěch
  • vnitřní motivace a sebedisciplína

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravné
  • příplatky na stravování
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • pracoviště vybavená špičkovou technikou

  • Smíchov, Praha
  • build&build s.r.o.
  • 40 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. července
  • Lipová-lázně
  • Hotel Helios s.r.o.
  • 21 000 – 30 000 Kč
  • Vlašim
  • Stavební bytové družstvo Vlašim,…
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 16. června
  • Blansko
  • Ernst Leopold s.r.o.
  • 16 000 – 17 000 Kč
  • Velké Opatovice
  • Qanto Services s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Černá Hora
  • Hotel Černá Hora, a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • 26 000 – 35 000 Kč
  • Adamov, Blansko
  • Nezval building s.r.o.
  • od 18 500 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zlín, Kroměříž

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

AJ auto benefit benefity bonus Bor cíle den harmonogram hledám hodnocení HR IT kandidát komunikace kvalita manažer mezinárodní motivace možnost náplň práce NDA nová nové odpovědnost ohodnocení OZP penzijní připojištění plat plnění pojištění pozice práce pracoviště praxe příplatky připojištění příspěvek růst řízení spokojenost společnost společnosti stravování technik vedení výsledky vzdělání zaměstnanec změny znalost cíl člen dar dovednost dovolené finanční kariérní komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov náplň národní odbor odborné oddělení organizační dovednost organizační dovednosti penzijní PR profi projekt projektové příprava spokojen standard systém technické technolog tým úkol zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity životní