Volné místo ve firmě PRAMOS, a.s.

TECHNOLOG EXTRUZE PVC profilů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brněnská 577, Šitbořice, 691 76
Firma PRAMOS, a.s.
Kategorie Management, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Manažer / manažerka kvality, Chemický technik / technička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka v chemii, Technolog / technoložka výroby
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 38.000 – 45.000 Kč

O nás

PRAMOS, a.s.

PRAMOS, a.s. – tradiční výrobce plastových a hliníkových oken a dveří s tradicí výroby od roku 1995, včetně prodeje, montáže a servisu. Výrobce a dodavatel profilového systému pro výrobu PVC oken a dveří. Dodavatel trubek z PVC na odvod užitkové vody a odvětrání a trubek pro vrtané studny.

Naše společnost je významným českým výrobcem a prodejcem plastových a hliníkových oken a dveří a výrobcem PVC profilového systému pro jejich výrobu. V současné době hledáme pro rozšíření svého pracovního kolektivu nového motivovaného zaměstnance na tuto pozici:

TECHNOLOG EXTRUZE PVC profilů (Šitbořice)

Náplň práce:

  • řízení technologických a procesních činností úseku
  • kontrola dodržování technologické kázně na pracovišti extruze
  • navrhování okamžitých i systémových opatření pro odstranění nekvality
  • návrhy receptur a jejich úpravy
  • zpracování technologických postupů
  • zajišťování náhrad surovin
  • provozní zkoušky profilů, archivace vzorků
  • vedení vývojových úkolů

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v technickém oboru
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • zájem o práci v oboru zpracování plastů
  • ochotu dojíždět do Šitbořic (30 km od Brna směr Hodonín)
  • snahu zdokonalovat sebe i firemní technologii
  • předpoklady pro práci s lidmi (obsluha extrudérů)
  • schopnost domluvit se v AJ (NJ)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou práci u tradičního českého výrobce
  • vlastní rozvoj a nové zkušenosti
  • dobrý kolektiv
  • řadu zaměstnaneckých výhod
  • stravování ve firmě, příspěvek na dovolenou 8 tis. Kč
  • penzijní spoření, sleva na produkty a další

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

AJ Bor český činnost den dodržování hledám Hodonín HR IT kvality Most náplň práce nové odpovědnost postup práce pracovní příspěvek rozvoj řízení samostatnost SOU společnost spoření stravování vedení vzdělání vzor zaměstnanec zkušenosti české firemní kolektiv kontrola kov na pracovišti náplň obor obsluha penzijní PR proces prodej profi předpoklad schopnost systém technické technolog úkol úpravy zájem zaměstnanecký zkoušky zkušenost