Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Junior Mzdová Účetní

Lokalita Ostrava-město
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda od 15.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • spolupráce při vedení a zpracování mzdové agendy
  • zpracování exekucí, insolvencí a nemocenských dávek
  • příprava ročního zúčtování daní a s tím spojená administrativa
  • odesílání přihlášek/odhlášek na OSSZ a ZP
  • zpracování evidenčních listů důchodového pojištění
  • komunikace s orgány státní správy a jinými institucemi
  • sledování změn v legislativě a zodpovědnost za jejich zavádění

Požadujeme:

  • Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe není třeba, chuť učit se ano
  • logické myšlení, přesnost, smysl pro detail
  • výbornou znalost práce na PC (Excel)
  • vysoká samostatnost, pečlivost, spolehlivost a časová flexibilita
  • odolnost vůči stresu, schopnost zpracovat velké množství dat v krátkém časovém úseku
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Nabízíme
  • HPP v rychle se rozvíjející společnosti
  • náročnou práci s důrazem na přesnost, rychlost a pečlivost
  • pracoviště v centru Ostravy

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Ostrava
  • Pro Bank Security a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Čtyřlístek - centrum pro osoby se…
  • 23 390 – 34 370 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
  • XEVOS Solutions s.r.o.
Zveřejněno: 3. dubna
  • Ostrava
  • MORYS s. r. o.
Zveřejněno: 26. března
  • Ostrava
  • SNABYTEK COMPANY s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Ostrava
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. března
  • Ostrava
  • Traťová strojní společnost, a.s.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Ostrava
  • Anh Quan La
  • od 21 300 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. února
  • Vratimov
  • Mirel Vratimov a.s.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Brno-město
  • AVES PLUS, spol. s r.o.
Zveřejněno: 13. října
  • Ostrava-město
  • Ing. Jana Křenová
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 20. července
  • Hradec Králové
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 29. července
  • ETCIMEX s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 3. února
  • Dubí
  • Vaše Harmonie, o.p.s.
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 14. prosince
  • Praha
  • ULTIMA MOTOR WORKS s.r.o. "v likvidaci"
Zveřejněno: 27. dubna
  • Břeclav
  • Veronika Merz
  • od 25 000 Kč
  • Helena Ripperová
  • od 26 000 Kč
  • Zlín
  • Společenský dům, s.r.o.
  • Prachatice
  • SVESA s.r.o.
  • Olomouc
  • BRASTY GROUP s.r.o.
  • COMFORT ENERGY Prodej s.r.o., v…
  • od 18 000 Kč

Česká spořitelna, a.s., Věra Pietrasová, ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Ubbe s. r. o., Trenkwalder a.s., EVROPA realitní kancelář, Partners Financial Services, a.s., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Pro Bank Security a.s., Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace, Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace, XEVOS Solutions s.r.o., MORYS s. r. o., SUPERMETAL, a.s., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, Traťová strojní společnost, a.s., Autoservis Vávra s.r.o., IBS Scherer Czech s.r.o., HOMOLA holding s.r.o., Miroslav Pekař, Anh Quan La, VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., Mirel Vratimov a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Fakturant / Fakturantka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Rozpočtář / Rozpočtářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Obchodní zástupce / zástupkyně

Ostrava, Celá ČR, Vratimov

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

administrativa Bor den dění důchod ekonom Chodov IT komunikace Most náplň práce nemoc odpovědnost pečlivost pojištění požadavky práce pracoviště praxe samostatnost sledování společnost společnosti spolupráce stres vedení vysoká vzdělání znalost agendy list myšlení mzdová mzdové náplň nemocenský PC PR příprava roční schopnost správy