Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Manipulační dělník - posunovač Ostrava

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), jiný
Lokalita Ostrava
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Hledáme pracovníky pro jednoduchou práci. Pracuje se ve 2-3 směnném provozu s možností přesčasů

Náplň práce:

  • Montovat výdřevy na vozy před balením
  • Manipulovat se šrotem
  • Převážet materiál na multikáře nebo osobním vozidle
  • Převážet tlakové láhve s pomocí VZV
  • Zajišťovat příjem materiálu na dílnu
  • Zajišťovat manipulaci s materiálem na dílně, ukládat materiál na určené místo.
  • Zabezpečovat úklid dílny (odvoz nádob na odpad, úklid dřevěných podkladek ….)
  • Obsluhovat mostový jeřáb při převážení materiálu pro výrobu vagónových skříní
  • Manipulovat s díly velkých rozměrů ve spolupráci s dalším jeřábem
  • Zavážet a ustavovat vagónové podsestavy do přípravků
  • Pracovat ve výškách (s postrojem)
  • Obsluhovat zvedáky a pracovní plošiny
  • Manipulovat s hotovými skříněmi (převážení, nakládka a vykládka z / na kamion a vozy ČD, …)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smlouvu na HPP
  • dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
  • možnost ubytování
  • možnost čerpání záloh
  • 2-3 směnný provoz
  • nástup možný IHNED

  • Ostrava
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
dnešní
  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • do 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Ostrava
  • 110 Kč / hod
  • Bystřice pod Hostýnem
  • Manpower
Zveřejněno: 27. srpna
  • Karlova Studánka
  • Horské lázně Karlova Studánka
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 4. dubna
  • Kopřivnice
  • Pavla Pořická
  • 22 000 – 26 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
Zveřejněno: 18. dubna

Autocentrum Ostrava s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Skanska a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., KLIM cars s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

AJ dělník hledám místo Most možnost náplň práce nové Ostrava podnik práce pracovní pracovník přesčas stabilní ubytování díl kov materiál náplň osobní pomoc PR stav stroj