Operátor výroby – montáž světlometů (Rychvald)

Rychvald
26.700 – 34.000 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Comac jobs s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Smluvní vztah
Minimální vzdělání

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Hledáš stabilní zaměstnání a nevadí ti práce ve třísměnném provozu? Chceš pracovat v automobilovém průmyslu a mít jistotu pravidelného příjmu? Přidej se k našemu týmu a staň se operátorem výroby světlometů.

Náplň práce
  • Lehká manuální práce ve výrobě
  • Montáž a kompletace světlometů pro motorová vozidla
  • Jednoduchá obsluha výrobních strojů a zařízení
  • Práce ve stoje
Co od Vás očekáváme
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Dobrý zdravotní stav
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Preciznost, pečlivost a zodpovědný přístup
Co Vám můžeme nabídnout
  • Mzdu až 32 000 Kč měsíčně
  • Docházkový bonus a výkonnostní odměny
  • Příspěvek na stravné
  • 25 dní dovolené
  • Stabilní zaměstnání v zavedené společnosti
  • Práci v moderním výrobním prostředí
  • Dobré spojení MHD

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete nám životopis. Rádi Vám poskytneme více informací a domluvíme se na dalším postupu.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Lead - Project Advices s.r.o. | Lead - Project Advices s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 52 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
včerejší
STOW Karviná, s.r.o. | STOW Karviná, s.r.o. | Staré Město, Karviná Staré Město, Karviná
  • Plný úvazek Plný úvazek
včerejší
Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o. | Röchling Automotive… | Kopřivnice Kopřivnice
  • 30 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
B of B cars s.r.o. | B of B cars s.r.o. | Kunčičky, Ostrava Kunčičky, Ostrava
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
včerejší
Erwin Quarder CZ s.r.o. | Erwin Quarder CZ s.r.o. | Přívoz, Ostrava Přívoz, Ostrava
  • 26 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Lead - Project Advices s.r.o. | Lead - Project Advices s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 52 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
včerejší
Erwin Quarder CZ s.r.o. | Erwin Quarder CZ s.r.o. | Přívoz, Ostrava Přívoz, Ostrava
  • 28 900 – 31 200 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Job's One Staffing s.r.o. | Job's One Staffing s.r.o. | Třinec Třinec
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 5. července
RONSANDON s.r.o. | RONSANDON s.r.o. | Šenov u Nového Jičína Šenov u Nového Jičína
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 15. prosince
JANÍČKOVI stravování s.r.o. | JANÍČKOVI stravování s.r.o. | Brno Brno
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 20. února
SAPA - LPJ, spol. s r.o. | SAPA - LPJ, spol. s r.o. | Litomyšlské Předměstí, Vysoké Mýto Litomyšlské Předměstí, Vysoké…
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 20. března
Kimberly-Clark, s.r.o. | Kimberly-Clark, s.r.o. | Jaroměř Jaroměř
  • 43 200 – 50 100 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 20. března
Na luka s.r.o. | Na luka s.r.o. | Jindřichův Hradec II, Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec II,…
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 13. března
MASO UZENINY POLIČKA, a.s. | MASO UZENINY POLIČKA, a.s. | Kamenec u Poličky Kamenec u Poličky
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 20. března

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
SH Job Partners s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., STOW Karviná, s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Comac jobs s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., RenoServices, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, RIGHT INDICADA s.r.o., OSTROJ a.s., B of B cars s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Gumárny Zubří, akciová společnost, Beskydské uzeniny, a.s., Erwin Quarder CZ s.r.o., Etimos Human s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Grafton Recruitment s.r.o., C10D s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Job's One Staffing s.r.o., WQS-NDT s.r.o., Trenkwalder a.s., Orienta Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Fakturant / Fakturantka, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Manažer / manažerka nákupu, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Nákupčí, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Řidič / Řidička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Servisní technik / technička, Strojní mechanik / mechanička, Traktorista / Traktoristka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ostrava, Třinec, Opava, Frenštát pod Radhoštěm, Mošnov, Frýdek-Místek, Dolní Benešov, Staré Město, Karviná, Nošovice, Kopřivnice, Olbramice, okres Ostrava-město, Český Těšín, Nový Jičín, Karviná, Předměstí, Opava, Frýdlant nad Ostravicí, Kunčičky, Ostrava, Rožnov pod Radhoštěm, Místek, Frýdek-Místek, Fryčovice, Přívoz, Ostrava, Vratimov, Hrabová, Ostrava, Šenov, Příbor, Havířov, Studénka

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

auto automobil nabídka