Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Operátor Výroby - Rychvald!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rychvald
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 37.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

Místo výkonu práce: Rychvald (okres Karviná)

Jaká by byla Vaše náplň práce?

  • Vaší náplní práce by byla manipulace a kompletace světlometů v luxusním automobilovém průmyslu

Nabízíme Vám:

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • výdělek až 37.000Kč (příplatky za práci přesčas, víkendy a svátky)
  • příspěvek na stravování 24Kč/den – závodní stravování
  • lékařská prohlídka zcela ZDARMA
  • 25 dní dovolené

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • zkušenosti na pozici operátora výroby velkou výhodou

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, se nám prosím ozvěte na tel. zobrazit tel. číslo !

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna

Montážní dělník/ce

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Pavel Carda
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 27. dubna
  • Brno
  • Magdaléna Mandelíková
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 25. května

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., KOVONA SYSTEM, a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, ARAKO spol. s r.o., DeLu WORK s.r.o., DOSI Transport s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Etimos Human s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Lead - Project Advices s.r.o., ZDAR, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Granex Autodíly, B of B cars s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Technik / technička dopravy, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Přijímací technik / technička

Ostrava, Český Těšín, Třinec, Rychvald, Nový Jičín, Bohumín, Opava

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

auto automobil den hlavní Karviná Lom místo mobil nabídka náplň práce operátor plat práce pracovní pracovní poměr prohlídka přesčas příplatky příspěvek Rychvald stravování víkend výdělek výkon zdarma zdravotní zdravotní stav zkušenosti dar dovolené lékař lékařská místo výkonu práce náplň okres operátor výroby poměr PR průmysl případ stav svátky světlo výroby závod zkušenost