Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ELEKTROMONTÉR - PO - PÁ (30-40.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Kolín
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Řemeslná výroba a manuální práce, Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Elektrikář / Elektrikářka, Elektronik / Elektronička
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte vzdělání v elektro oboru? Máte minimálně vyhlášku 50 §5? Orientujete se v technické dokumentaci? Hledáte práci od pondělí do pátku? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Stabilní společnost hledá do svého týmu nového parťáka na pozici:

Náplň práce:

* Elektromontáž a elektroinstalace
* Opravy a údržba elektrických zařízení
* Údržbářské práce ve výrobních a skladových budovách
* Práce s technickou dokumentací
* Lehká administrativa

Co od Vás očekáváme:

* SŠ vzdělání v oboru elektro
* Min. vyhláška 50 §5
* Praxe výhodou
* Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

* Bonusy/prémie
* 25 dní dovolené
* Stravenky
* Vzdělávání
* Firemní akce

* Nástup možný: IHNED
* Místo výkonu práce: Kolín a okolí

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Poděbrady
  • HYDROPRODUCT s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Poděbrady
    Benefity:
Zveřejněno: 19. dubna
  • Kutná Hora
  • Medirecord CZ s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • ČKD Kutná Hora, a.s.
  • od 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 6. března
  • Palio consulting s.r.o.
  • od 23 640 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Dřevčice
  • Webovky123 s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 6. prosince
  • Praha
  • MOKUSO s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Comac jobs s.r.o., Jitka Poláková, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Walther Flender s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., HYDROPRODUCT s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., TopolWater, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Česká pošta, s.p., Ředitelství silnic a dálnic s. p., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Agentura Top Talent, s. r. o., Eurosun Sonnenschutz s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., Futurum personal s.r.o., SPEL, a.s., Medirecord CZ s.r.o., Foxconn Technology CZ s.r.o., ČKD Kutná Hora, a.s., Workforce Solutions s.r.o., Palio consulting s.r.o., KASI FOUNDRY a.s., MADO Company s.r.o., RaP Energo spol. s r.o., Město Přelouč

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Obsluha strojů, Kuchař / Kuchařka, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Hutník / Hutnice, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Vrátný / Vrátná, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Tiskař / Tiskařka, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Zásmuky, Okřínek, Čáslav, Nymburk, Poříčany, Vrdy, Chlumec nad Cidlinou, Úžice, okres Kutná Hora, Kostelec nad Černými lesy, Český Brod, Přelouč, Žáravice, Chvaletice

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

administrativa akce bonus bonusy Bor elektro Kolín místo náplň práce nové práce praxe řízení sklad společnost stabilní stravenky výkon vzdělání vzdělávání životopis dokument dovolené elektrický firemní instalace místo výkonu práce náplň obor opravy PR prémie technické tým údržba výrobní