Práce: HR Generalista

lokalita: Pelhřimov zadavatel: CONTEG, spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Co Vás čeká

Společně s celým týmem budete zodpovídat za realizaci nastavených personálních procesů a jejich další rozvoj, nábor pracovníků, vstupní a výstupní pohovory, vzdělávání, hodnocení. Budete se aktivně podílet na zlepšování systému odměňování. Budete spravovat a rozvíjet personální informační systém včetně související systémů. Budete zabezpečovat a kontrolovat zaměstnanecké záležitosti v zahraničních pobočkách a u agenturních zaměstnanců. Budete mít příležitost se zapojit do nových akvizic.

Bez jakých zkušeností se neobejdete

Využijete Vaše praktické zkušenosti z personální práce ve střední a větší společnosti. Uplatníte u nás zkušenosti s náborem nových pracovníků, vstupními a výstupními pohovory se zaměstnanci, znalosti se zpracováním interní dokumentace a pracovně právních dokumentů, se zajištěním odborného vzdělávání, hodnocením výkonu a systému odměňování včetně benefitů. Alespoň základní znalost anglického jazyka a ochota se jej dále učit. Díky dobré znalosti MS Office budete schopni efektivně vytvářet reporty dle požadavků a potřeb vedení společnosti.

Díky Vám chceme tým personalistů rozšířit o

Zkušeného personalistu s vysokou mírou empatie schopného aktivně a pozitivně komunikovat se zaměstnanci na všech úrovních. Odpovědného člena týmu schopného rovněž samostaně dotahovat věci do konce. O nový zdroj nápadů a inspirací.

Co Vám nabízíme

Kreativní práci. Příležitost navrhovat, zavádět a zlepšovat systémy a nástroje pro efektivní řízení pracovníků v našich společnostech. Vytvářet a prosazovat novou firemní kulturu zaměřenou na spokojené zaměstnance. Účastnit se rozhodování o personální strategii společnosti.

Těšíme se na Vaše životopisy či zavolání!

Váš Conteg

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Pelhřimov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist