Hledáme lidem práci Manpower

HR Generalista

Lokalita Hodonín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Jsme firma s kořeny sahajícími až do Skandinávie. Vyrábíme na zakázku zařízení sloužící k úpravě vzduchu, jeho teploty a vlhkosti. A protože se zpráva o tom, že svou práci děláme dobře, roznesla do všech koutů světa, tak už na všechnu práci v současném složení přestáváme stačit.

Našemu kolegovi se nedávno otevřela možnost, se ve své kariéře zase o něco posunout, a tím se nám na našem HR oddělení uvolnilo jedno místo.

Popis pozice:

Svůj čas v práci budete, samozřejmě, trávit i s našimi zaměstnanci. Během měsíce vždy přivítáte nováčky a postaráte se o to, aby se u nás cítili fajn. Také vás čekají společná školení, kterými je provedete.

Krom toho vás čeká ještě:

  • Nábor na naše volné výrobní pozice, kterých máme většinou stále dost.
  • HR administrativa v našem systému, ve kterém spravujeme veškerou personální agendu.
  • Spolupráce na projektech
  • Příprava eventů
  • Zpracovávání reportů a analýz

Profil kandidáta:

  • Vysokoškolský titul se vám může hodit, ale nelpíme na něm. Jestli diplom nemáte, nahradí ho pořádná praxe na HR.
  • Potřebujeme někoho, kdo se nebojí angličtiny. U nás na HR pravidelně komunikujeme s kolegy ze zahraničí, takže bez mírně pokročilé znalosti angličtiny to nepůjde.
  • Svůj čas v práci si budete organizovat sami. Hledáme tedy někoho, o kom budeme vědět, že je na něj spoleh, a že se bude vždy snažit práci dotáhnout do zdárného konce, i když ráno vstane levou nohou.
  • Jedním z našich pomocníčků je starý známý Excel. Hodil by se nám tedy někdo, kdo s ním umí pracovat.

Nabízíme:

  • Mzdu, kterou patřičně oceníme vaše zkušenosti a k tomu ještě odměny, jako jsou třeba vánoční prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Lekce angličtiny během pracovní doby

Práci v prostředí, kde to voní novotou a k tomu kolegy, kteří vás rádi vezmou mezi sebe, vše vám ukáží, a práce s nimi vás prostě jen tak neomrzí.

Jestli si myslíte, že by se vám u nás líbilo, tak mi pošlete svůj životopis na můj e-mail e-mail přes odpovědní formulář, nebo klikněte na ''odpovědět'' a já se Vám ozvu. Těším se na Vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Morkůvky
  • Diakonie ČCE - středisko BETLÉM
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Česká Lípa
  • G & P Quality Management s.r.o.
Zveřejněno: 6. února
  • Hrušky, Břeclav
  • Munters Czech s.r.o.
  • 15 000 – 30 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • TORO TRANS s.r.o.
Zveřejněno: 17. července
  • Hlubočky
  • MORA MORAVIA, s.r.o.
  • 34 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 14. července
  • Jablonné v Podještědí
  • PRECIOSA, a.s.
  • 35 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 29. listopadu
  • Plazy
  • SAS Autosystemtechnik s.r.o.
  • od 36 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 3. ledna
  • Praha
  • HRM Services s.r.o.
Zveřejněno: 9. prosince
  • Pardubice
  • Teleperformance CZ, a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Plazy
  • 50 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • Plazy
  • od 32 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Karlovy Vary
  • ISG Personalmanagement s.r.o.
Zveřejněno: 12. července
  • Hradec Králové
Zveřejněno: 17. ledna
  • Domašov
  • Stavounie-CZ, s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dopravu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. října
  • Pardubice
  • Faurecia Interiors Pardubice s.r.o.
  • 20 160 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 24. září
  • Želešice
  • SOLAR BRYKA s.r.o.
Zveřejněno: 9. října
  • Bítovany
  • RKO GROUP a.s.
  • 26 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 23. října

Diakonie ČCE - středisko BETLÉM, Advantage Consulting, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
HR manager, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka

Morkůvky, Dambořice

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

administrativa AJ Bor den e-mail event firma generalista hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát Lom měsíc místa místo možnost nábor nová odměny penzijní připojištění pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa práva praxe prostředí připojištění příspěvek řízení SOU společnost společnosti spolupráce stará starý školení teploty týden týden dovolené navíc uchazeč vyšší zahraničí zkušenosti znalost znalosti životopis doby dovolené kov list navíc oddělení penzijní personální pomoc PR pracovní doby prémie profi projekt případ příprava přístup report systém v práci volná pracovní místa výrobní zaměstnanci zkušenost