Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Operátor výroby s nástupním bonusem 15.000 Kč, nástup IHNED

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Klášterec nad Ohří
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 29.500 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Máte předešlou zkušenost z automotive nebo ze zakázkové výroby na lince (výhodou, ne však podmínkou)? Pak si nenechte ujít jednu z posledních šancí nastoupit do čistého, klimatizovaného a moderního prostředí.

Co budete dělat?

  • montáž, instalace kabelů, snímačů, řídících a ovládacích prvků
  • testování a kontrola kvality vyráběných produktů
  • pak to vše zabalíte a připravíte k expedici :)

Bez čeho se neobejdeme:

  • ochotu pracovat ve třísměnném provoze
  • spolehlivost, pečlivost a trpělivost
  • fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav. Ale nebojte, nemusíte být žádný kulturista! :)

Za to Vám nabízíme:

  • mzdu až 29.500 Kč/měsíc
  • nástupní bonus 15.000 Kč jen do 7.5.2021!!!
  • příspěvek na dojíždění až 1.500 Kč nebo svozovou dopravu z Jirkova a Chomutova zcela ZDARMA!
  • docházkový bonus až 2000 Kč
  • měsíční prémie až 1920 Kč
  • osobní ohodnocení 2380 Kč
  • 1155 Kč/měsíc do výplaty (příspěvek na stravování)
  • 25 dní dovolené
  • zákonné příplatky

Neváhejte se ozvat! Rádi se s Vámi osobně setkáme a těšíme se skvělou spolupráci!

ZAVOLEJTE NA TELEFONNÍ ČÍSLO zobrazit tel. číslo NEBO PŘIJĎTE OSOBNĚ NA ADRESU POBOČKY KPT. JAROŠE 593 KADAŇ

  • Ostrov, Karlovy Vary
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 17. dubna
  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Žatec, Louny
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Turnov
  • ONTEX CZ s.r.o.
  • 22 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 16. června
  • Blansko
  • Ernst Leopold s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • Blansko
  • Adamov, Blansko
  • Adast Systems, a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Lipovec, Blansko
  • SPORTIVO PRINT s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč

Kaufland Česká republika v.o.s., ManpowerGroup s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HEROS servis s.r.o., DISPONERO s.r.o., Möbelix, SKYCLEAN s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., RS agentura práce s.r.o., Etimos Human s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, KRONOSPAN CR,spol. s r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Human-Res s.r.o., open recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Litvínov, Kadaň, Ostrov, okres Karlovy Vary, Chomutov, Dalovice, okres Karlovy Vary, Žatec, okres Louny, Karlovy Vary, Havraň, Most, Tis u Blatna, Nové Sedlo, okres Sokolov, Horní Slavkov, Postoloprty, Sokolov, Louny, Mnichov, okres Cheb, Jeníkov, okres Teplice

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

auto bonus dění hodnocení Chomutov IT Jirkov kvality měsíc náplň práce ohodnocení operátor pečlivost plat platy práce prostředí příplatky příspěvek stravování telefon výplaty zdarma zdravotní zdravotní stav dar dovolené instalace kontrola kov měsíční náplň operátor výroby osobní PR prémie stav test turista výroby zkušenost