Nenáročná práce ve výrobě - příspěvek na dopravu

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Pardubice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 24.000 – 27.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Máte zájem pracovat v čistém, klimatizovaném prostředí pro firmu, která je předním světovým výrobcem ve svém oboru? Dejte nám o sobě vědět, hledáme šikovné pracovnice do výroby na obsluhu lisů. Samozřejmostí je příspěvek na dopravu, 13. plat a mnoho dalších benefitů. Nástup je možný dle dohody. Vzhledem k povaze práce je nabídka vhodná spíše pro ženy.

  • obsluha lisů
  • opracování a balení výrobků
  • provádění záznamů o výrobě

Místo výkonu práce: Opatovice nad Labem/Čeperka

Nabízíme:

  • zajímavou mzdu až 27.000 Kč/měsíc
  • 13. plat
  • příspěvek na dopravu
  • nadstandardní příplatky za práci na odpolední či noční směně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování, výběr z 6ti jídel
  • jídelní a nápojové automaty
  • volné víkendy
  • práci v moderním, čistém a klimatizovaném prostředí mezinárodní společnosti
  • firemní akce

Požadujeme:

  • spolehlivost, samostatnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (8 h směny)