Skladník v Ostravě s nástupním bonusem 15.000 Kč

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme nové kolegy/ně na pozici řidiče VZV, kterého rádi zaučíme a baví ho práce ve skladu.

Nastoupíte a dostanete 15.000 Kč!

Popis pozice:

  • Budete dělat zásobování výrobních linek, nakládka/ vykládka kamionů, běžná práce ve skladu, obsluha motorového vozíku, práce v interním systému a se čtečkou materiálu.

Profil kandidáta:

  • Zkušenost s řízením VZV
  • Výhodou je mít platný průkaz řidiče VZV
  • Spolehlivost v docházce do práce
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze (přes týden 8hod. směny a dva víkendy v měsíci 12ky)

Nabízíme:

  • Základní mzda 135 Kč/hod. + zákonné příplatky
  • Docházkový bonus 500 Kč
  • Dojezdový bonus 650 – 2500 Kč (dle vzdálenosti km do pracoviště)
  • Náborový bonus 15.000 Kč
  • Svozové autobusy z Polska zdarma – Żory, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Wodzisław Śląski, Cieszyn
  • Nástup možný ihned
  • Dotované obědy (35 Kč za oběd)
  • Možnost přestupu do kmene
  • Smlouvu na HPP
  • Zázemí moderního provozu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Závodní stravování