Hledáme lidem práci Manpower

Zaručená práce operátora výroby v Ostravě s bonusem 15.000 Kč

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete do začátku dostat 5.000 Kč a po zapracování dalších 10.000 Kč?
Pokud ano, tak pojď pracovat k nám!
Hledáme nové parťáky na balení a lisy. Nemáš s tím zkušenosti? Nevadí, my ti rádi vše ukážeme a na pozici tě zaučíme.

Popis pozice:

Na lisech (12hod. směny) budeš kontrolovat množství materiálu a na finitúře (8hod. směny) balit brzdové destičky do krabiček.
Šikovné kolegy můžeme posunout i na kontrolu kvality.

Profil kandidáta:

Pokud jste manuálně zručný a nevadí vám pracovat 12ky nebo 8ky?
Tak právě TEBE hledáme!

Nabízíme:

Základní mzda 18.000 – 21.500 Kč/měs. + příplatky
Docházkový bonus až 3.000 Kč
Náborový bonus 15.000 Kč (rozložen do dvou částí)
Smlouva na HPP
Dotované stravování v kantýně

  • České Budějovice
  • Jihočeská masna, s.r.o.
  • 19 000 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Miroslav Švrček
  • od 17 800 Kč
  • Ostrava
  • Chovtrans spol. s r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Brno
  • DERMAESTET, s.r.o.
  • 30 000 – 38 000 Kč
  • Přerov
  • Stavební firma Müller, s.r.o.
  • Chrudim
  • EKOSAN servis s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
  • Vsetín
  • MUDr.Stanislav Stupavský
  • od 35 000 Kč

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

bonus Bor hledám IT kandidát kvality mzda nábor náplň práce nové operátor plat pozice práce příplatky směny smlouva stravování Týn zkušenosti Zruč kov materiál náborový náplň PR profi výroby zkušenost