Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

ELEKTROMECHANIK - HPP - nástupní bonus 15.000 !!!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 32.500 – 44.000 Kč

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Pro společnost, která se orientuje na výrobu jednotek pro veřejnou dopravu, motorové soustavy či výrobu regionálních vozidel v Ostravě, hledáme nové kolegy do týmu.  Rozšiřujeme výrobu napříč společností a hledáme zkušené ELEKTROMECHANIKY.

Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr

Nejedná se o pracovní agenturu, nýbrž práci do kmene. V případě zájmu pošlete životopis či informace do emailu: věk, ročník, dosažené vzdělání, praxe. Rádi Vás pozveme na pohovor a ukážeme pracoviště.

Jedná se o stabilní firmu, která má zakázky na 10 let dopředu, pracovní tempo je velmi příjemné, nejdená se o výrobní linku bez zastavení. Práce v týmech, příjemná pracovní atmosféra i tempo.

Náplň práce:

  • Stříhání a ukončování vodičů, lisování kabelových ok
  • Montáž elektrického zařízení do vagónů a propojování jednotlivých celků
  • Zapojování rozvaděčů, řídících pultů, transformátorů, měničů apod.
  • Veškeré práce jsou prováděny dle výkresové dokumentace, schémat zapojení, návodů a technologických postupů

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ elektro
  • platná vyhl. 50/1978
  •  NUTNÁ znalost čtení z výkresové dokumentace (ověříme na pohovoru)
  • manuální zručnost a pečlivost
  • smysl pro detail
  • spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Reálná mzda v rozmezí od 33.500 – 45.000 CZK / měsíc (v případě šikonvnosti možnost výjezdu v zahraničí / krátké pracovní cesty)
  • Délka směny 7,5h
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní bonus: ANO / po zkušební době 3000 CZK, po uplynutí 6ti měsíců 5000 CZK a po uplynutí 12ti měsíců 7000 CZK
  • Docházkový bonus vy výši 1 500,- Kč/měsíc – vyplacen do odpracování prvního celého měsíce
  • Cafeteria systém Edenred – příspěvek na volnočasové aktivity, zdraví apod. 400,-Kč/měsíc – po zkušební době
  • Dotované závodní stravovaní
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění – po ZD ve výši 1 300,- Kč
  • Zvýhodněné tarify od O2
  • Každoroční navýšení mzdy

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Staré Město pod Landštejnem
  • FARMA Staré Město s.r.o.
Zveřejněno: 27. února
  • Vracov
  • Josef Svitálek
  • 26 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. ledna
  • Vracov
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Tupesy
  • ALUCAST, s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Trutnov
  • LACONEX a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc

Lead - Project Advices s.r.o., Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., O2 Czech Republic a.s., Skanska a.s., ManpowerGroup s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., KLIM cars s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Etimos Human s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka ve službách, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Rekvalifikační kurzy v kostce

Odbory - proč a jak je založit

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Trainee program – první práce pro absolventy

bonus CZK den dokumentace elektro elektromechanik email hlavní hledám HR ISO IT měsíc možnost mzda mzdy náplň práce návod nové pečlivost penzijní připojištění plat pohovor pojištění postup práce pracoviště pracovní pracovní cesty pracovní poměr praxe připojištění příspěvek řízení směny SOU společnost stabilní tarif tarify v zahraničí volno výjezd vzdělání zahraničí zdraví znalost Zruč životopis agent atmosféra cesty dokument dovolené elektrické informace kov náplň penzijní poměr PR příjemná příjemné případ region roční stav systém technolog tým výrobní výše závod zkušební životní