Operátor/ka výroby + ubytování zdarma = Tvá nová práce

Lokalita Lanškroun
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Lucie Nekvasilová, zobrazit tel. číslo

Do výrobního závodu mezinárodní společnosti v Lanškrouně hledáme operátory a operátorky výroby.

Pracovní nabídka vhodná pro páry, kamarády i jednotlivce.

Popis pozice:

  • obsluha výrobní linky
  • kontrola a balení výrobků

Profil kandidáta:

  • minimální věk 18
  • zkušenosti s výrobou výhodou
  • ochota pracovat na 12hod/směny

Nabízíme:

  • dobré ubytování ZDARMA
  • nástup co nejdříve
  • hlavní pracovní poměr
  • mzdové ohodnocení:
    • nástupní mzda 110,5Kč/hod, po zkušební době 113,7Kč/hod
    • příplatek za práci v noci 10% průměrného výdělku, nejméně 30Kč/hod
    • příplatek za práci odpoledně 6Kč/hod
    • příplatek za práci v sobotu/neděli 10% průměrného výdělku
    • příplatek za svátek 100% průměrného výdělku
    • příplatek za práci přesčas 50% průměrného výdělku
  • možnost vyzkoušet si více činností – střídání a rotace na stanovištích
  • přesčasy dle domluvy
  • příspěvek na stravování
  • svozová doprava do zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • týdenní zálohy

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro více informací.

Těšíme se na spolupráci.

Máte zájem o tuto nabídku?