Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby v Humpolci

Lokalita Humpolec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáš stabilní zaměstnání v zahraniční firmě s pravidelným platem? Hledáme šikovné operátory výroby, co se nebojí pracovat na 12hod směnu.

Popis pozice:

Hledáš jednoduchou práci na montážní lince nebo obrobně jako operátor výroby? Nabízíme stabilní a nadstandartně ohodnocené zaměstnání v Humpolci s možností kariérního růstu a přijetí pod kmen.

Profil kandidáta:

- pracovitost a zodpovědnost

- dobrý zdravotní stav

- věk 18+

Nabízíme:

- základní nástupní plat 20 500, - bez příplatků a přesčasů

- 2x v roce pololetní bonus až ve výši 10 000,-
- 6 týdnů dovolené
- dotované závodní strávné
- lze pracovat i na DPČ (120/hod)
- příplatky nad rámec zákona
- třísměnný, nepřetržitý provoz (12 hod)

- 2x ročně zvyšování základního platu

  • Havlíčkův Brod
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 29 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
    Benefity:
  • Kafetérie
Zveřejněno: 27. března
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 24. března
  • Vrdy
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 26. března
  • Střížovice, Jindřichův Hradec
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Olomoucký kraj
  • Markéta Bilíková
Zveřejněno: 23. července
  • Děčín
  • Index Nosluš s.r.o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 5. června
  • Děčín
Zveřejněno: 13. srpna
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • Denisa Řeháková
  • 18 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 24. února
  • Stonava
  • Delirest Services s.r.o.
  • Staré Město, Uherské Hradiště
  • Skanska
Zveřejněno: 23. března

DOORNITE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., BiosImport s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., KARO - Leather Company s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HARTMANN - RICO a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., Studnařství Štecher s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Skanska a.s., Advantage Consulting, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., AC Jobs, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CELET s.r.o., DAKO-CZ, a.s., Markmont, s.r.o., TopolWater, s.r.o., Amikov job, s.r.o., ALBAform CZ s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně kožedělného zboží, Výrobce / výrobkyně textilií, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v těžbě, Těžař / Těžařka, Vrtač / Vrtařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička

Jihlava, Humpolec, Herálec, okres Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Boršov, Havlíčkův Brod, Ledeč nad Sázavou, Kámen, okres Pelhřimov, Zruč nad Sázavou, Chotěboř, Ždírec nad Doubravou, Nová Včelnice, Třemošnice, Čáslav, Žďár nad Sázavou, Vrdy, Kutná Hora, Hlinsko, okres Chrudim, Střížovice, okres Jindřichův Hradec

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

bonus DPČ hledám HR IT kandidát možnost náplň práce NDA nepřetržitý odpovědnost operátor plat pozice práce přesčas příplatky růst stabilní zaměstnání zdravotní zdravotní stav dar dovolené kariérní kov náplň operátor výroby PR profi rámec stav v roce výroby zahraniční závod