Operátor/ka výroby Písek – až 29 900 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Písek
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.400 – 29.900 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Co budete dělat?

  • Především vyrábět výfukové systémy pro celosvětové výrobce automobilů, jako například VW nebo Volvo
  • Pracovat budete ve třísměnném provozu
  • Na všechny pozice Vás odborně zaškolíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Nástupní základní mzda 18 000 Kč + příplatky za odpolední a noční směnu
  • Po zaučení možnost vzrůstu základní mzdy až na 23 000 Kč
  • Za dobře odvedenou práci můžete získat bonus až 2 700Kč, po zaučení až 3 450 Kč
  • Možnost ubytování jen za 1 200 Kč měsíčně
  • Stravování ve firemní kantýně už za 25 Kč
  • Tým spolupracovníků, který Vám se vším pomůže

Co byste měl/a splňovat?

  • Schopnost samostatně vykonávat zadané úkoly
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Ochotu pracovat na směny

Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Strukturované životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře, emailem na e-mail přes odpovědní formulář. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na zobrazit tel. číslo , na bezplatné lince zobrazit tel. číslo nebo se za námi můžete zastavit na pobočku do Plzně, ul. Divadelní 14, Plzeň. Těšíme se na Vás.

Skladník - pilař

Nutně vás hledají
  • Týn nad Vltavou
  • R.S.P. s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
dnešní
  • Nové Město, Praha
  • GIT Consult Czech s.r.o.
Zveřejněno: 23. března
  • Žďár, Blansko
  • ZEMSPOL a.s. Sloup
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 24. února
  • Hodonín
  • J2L CONSULT s.r.o.
  • 24 000 – 35 000 Kč
  • Chlum u Třeboně
  • Městys Chlum u Třeboně
  • 19 000 – 28 000 Kč
  • Nalžovské Hory
  • AGROMAP s.r.o.
  • od 21 360 Kč
  • Hlavňovice
  • Zemědělské obchodní družstvo Hlavňovice
  • od 23 500 Kč
  • Sušice, Klatovy
  • AGRO-VENTA s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
  • Velké Hydčice
  • HASIT Šumavské vápenice a omítkárny, s…
  • od 23 000 Kč

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Odbory - proč a jak je založit

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

auto automobil bonus Bor den email formulář IT mobil Most možnost mzda mzdy nabídka náplň práce odpovědnost operátor Písek plat Plzeň pozice práce pracovní pracovník příklad příplatky růst směny stravování Týn ubytování životopis bezplatné dané firemní kontakt kov náplň odbor odpovědní PR případ schopnost stav systém systémy tým úkol úkoly výroby