Volné místo ve firmě ABI Special s.r.o.

Detektiv v obchodě Humpolec

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy, seniory, zdravotně postižené
Lokalita Humpolec
Firma ABI Special s.r.o.
Kategorie Ozbrojené síly a bezpečnost, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 18.000 – 25.000 Kč
Kontakt Veronika Kupcová, zobrazit tel. číslo

O nás

ABI Special s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti komerční bezpečnosti. Zajišťujeme převážně ostrahu obchodních center a prodejen velkého a malého retailu, ale své služby poskytujeme i klientům z oblasti kancelářských budov nebo průmyslových podniků. Stále rozšiřujeme náš pracovní tým zejména na střežených objektech. Přidejte se k nám.

Nabízíme služby v oblasti komerční bezpečnosti. Zajišťujeme převážně ostrahu obchodních center a prodejen velkého a malého retailu, ale své služby poskytujeme i klientům z oblasti kancelářských budov nebo průmyslových podniků. Stále rozšiřujeme náš pracovní tým zejména na střežených objektech. Přidejte se k nám.

Náplň práce:

  • Detektiv v obchodě
  • Detektiv provádí ostrahu hypermarketů. Dalším z úkolů detektiva je dohled nad přejímkou zboží do skladových prostor klienta. Po zapracování je možný profesní růst na vyšší pozice v rámci společnosti. Pracovník je ustrojen v černé uniformě.
  • Nástup ihned.

Co od Vás očekáváme:

  • Věk minimálně 18 let
  • Čistý trestní rejstřík předložit při sepsání smlouvy
  • Odborná způsobilost Strážný (kód: 68–008-E) výhodou ne podpínkou
  • Výhoda:
  • Praxe v oboru
  • Chuť pracovat

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce na DPP, HPP i DPČ
  • Stravenky u HPP
  • Kompletní uniformu s příspěvkem na obuv
  • Možnost vyplácení záloh po odpracování 10 dnů
  • Komplexní zaškolení na danou pozici

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

AJ bezpečnost Bor DPČ DPP Humpolec IT kancelář možnost náplň práce obchodní obuv podnik pozice práce pracovní pracovník praxe růst sklad společnost společnosti stravenky stráž školení vyšší náplň obchod oblast oblasti obor odbor odborná PR prodej profesní průmysl průmyslový služby smlouvy stroj tým úkol výhoda způsobilost