Účetní s němčinou v mezinárodní společnosti

Lokalita Liberec
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do úspěšné mezinárodní společnosti hledáme šikovnou účetní, která má zkušenost s fakturami a nebojí se komunikace v němčině.

Využijte své ekonomické a jazykové znalosti s námi!

Popis pozice:

- Účtování faktur a dobropisů pro německé nebo rakouské lokality

- Zpracovávání bankovních výpisů

- Příprava každoměsíčních závěrkových operací

- Příprava platebních běhů

- Komunikace převážně v němčině s dalšími lokalitami

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)

- Min. 1 rok praxe v účetnictví

- Německý jazyk na komunikativní úrovni

- Znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:

- Práce ve stabilní mezinárodní firmě s dlouholetou tradicí

- Využití jazykových znalostí na pracovišti

- Přátelský a podporující kolektiv

- Týden dovolené navíc, cafeterie, homeoffice...

Zaujala Vás tato nabídka a chtěli byste se o tuto pozici ucházet? Neváhejte a pošlete nám svuj životopis!

Těšíme se na spolupráci!