Hledáme svářeče CO2!!! Mzda až 40 000 Kč

Lokalita Česká Lípa
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, mezinárodní strojírenskou firmu z České Lípy hledáme vhodné uchazeče na pozici – Svářeč spojů CO2.

Jste manuálně zručný a chcete si slušně vydělat?

Dejte nám o sobě vědět!

Popis pozice:

Pracovník bude mít na starosti svařování kovů, úpravu a sestavování částí svařenců do celků, jejich spojování stehováním a příprava pro svařování, seřizování ošetřování a údržbu svařovacích zařízení.

Profil kandidáta:

Požadavky:

- Základní vzdělání + praktická škola nebo praxe na obdobné pozici (min. 1 rok)

- Praxe se svařováním CO2 (MAG) - bude ověřena

  • Rohový svar (FW) EN ISO 9606-1 135
  • Tupé svařování (BW) EN ISO 9606-1 135

– Svářečský průkaz není nutný, ale je výhodou

– Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme:

- Plat až 40 000 Kč/měsíc

- Ubytování (místo výkonu zaměstnání Česká Lípa)

- Závodní stravování

- 5 týdnů dovolené

- 100 Kč stravenky za každou směnu

Pokud Vás nabídka zaujala, dejte nám vědět přes odpovědní tlačítko nebo na uvedených kontaktech.

Jan Slaba

e-mail přes odpovědní formulář

zobrazit tel. číslo