Montážní dělník – Ústí nad Orlicí

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Ústí nad Orlicí
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 141 Kč

Jsi spolehlivý pracant? Máš rád práci, u které využiješ svou manuální zručnost a chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje v mezinárodní společnosti?
Pak hledáme právě Tebe! Práce vhodná pro muže i ženy.
Sháníme totiž vhodné pracovníky na pozici montážní dělník.

Náplň práce:

  • výroba a montáž komponentů do strojů pro textilní průmysl,
  • práce s různými nástroji,
  • práce ve stoji i v sedě,
  • nejedná se o monotónní pásovou výrobu.

Požadujeme:

  • SOU vzdělání (technické zaměření výhodou),
  • manuální zručnost,
  • ochotu pracovat s nářadím,
  • pečlivost a samostatnost.

Nabízíme:

  • práci v mezinárodní společnosti, která je lídrem ve svém oboru,
  • práci v jednosměnném provozu,
  • čisté pracovní prostředí,
  • práci od pondělí do pátku,
  • mzdové ohodnocení 141,–Kč/hod, možnost záloh.

Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí.

Máte zájem o tuto nabídku?