Hledáme lidem práci Manpower

Obsluha svařovacího robota

Lokalita Senice na Hané
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti se svařováním? Pak se nám neváhejte ozvat! Hledáme nové kolegy na pozici obsluhy svařovacího robota, pouze jednosměnný provoz.

Popis pozice:

Náplní práce pro Vás bude obsluha a seřízení svařovacího robota a jeho programová obsluha.

Profil kandidáta:

Samostatný a zodpovědný přístup k práci.

Vyučení ve strojírenském oboru výhodou.

Zkušenosti s programováním strojů výhodou.

Platný průkaz ZK 135 1.1 výhodou.

Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou.

Nabízíme:

Odbornou práci ve stabilní společnosti.

Práci v jednosměnném provoze.

5 týdnů dovolené.

Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele – denní výběr ze 4 hlavních jídel.

Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnání.

  • Olomouc
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 27. března
  • Prostějov
  • Skanska a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. března
  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, Kimberly-Clark, s.r.o., MedicProgress, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., CERCLING CORP s.r.o., Comac jobs s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Bergasto a.s., Markmont, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., AGROP NOVA a.s., HIRSCH Czech Republic s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Česká pošta, s.p., Lead - HR Services s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., ZLKL, s. r. o., Jiří Geisler, Grafton Recruitment s.r.o., Drevos obaly s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., M E T E C H  s.r.o., ÚSOVSKO FOOD a.s., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, REHAU Automotive, s.r.o., RenoServices, s.r.o., Recovera Využití zdrojů a.s., LUMA trading s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny

Olomouc, Úsobrno, Litovel, Hněvotín, Ptení, Uničov, Prostějov, Loštice, Šternberk, Velká Bystřice, Hlubočky, Věrovany, Šumvald, Tovačov, Tršice, Jevíčko, Troubky, Němčice nad Hanou, Přerov

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Bor den hlavní hledám kandidát Most náplň práce nové odpovědnost plat pojištění pojištění odpovědnosti pojištění odpovědnosti zaměstnance pozice práce řízení společnost společnosti stabilní stravování svařování výkon zaměstnání zaměstnavatel zkušenosti bota dovolené náplň obor obsluha odbor odpovědný PR profi program přístup robot stroj výběr vyučení závod zkušenost