Obsluha svařovacího robota – seřizovač

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma INTERNATIONAL METAL PLAST spol. s r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 20.000 – 30.000 Kč

Hlavní náplň práce:

  • Seřizování svařovacího robota při úpravě svárů
  • Obsluha robota
  • Zakládání materiálu do přípravku a kontrola správného upnutí
  • Manipulace s materiálem – vázání a přeprava břemen
  • Základní údržba a péče o pracoviště

Požadujeme:

  • Zkušenosti s obsluhou robotického pracoviště
  • Zkušenost s roboty ABB nebo CNC stroji výhodou
  • Zkušenosti z oboru sváření metodou MAG
  • Platný svářečský průkaz výhodou
  • Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědnost při výkonu práce
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Aktivní přístup k práci a osobnímu rozvoji

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání u společnosti s dlouholetou tradicí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 2 x ročně mimořádné finanční prémie
  • Možnost profesního růstu
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení:

Eva Fuchsová
email: e-mail přes odpovědní formulář
tel.: zobrazit tel. číslo

Máte zájem o tuto nabídku?