Obsluha svařovacího robota

Smluvní vztah jiný
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Bystřice nad Pernštejnem
Firma IMETAL s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Obsluha strojů
Hrubá mzda od 26.000 Kč

ZamK;
OBSLUHA SVAŘOVACÍHO ROBOTA Středně velká strojírenská firma IMETAL s.r.o. s provozovnou v Bystřici nad Pernštejnem hledá nového kolegu na pozici Obsluha svařovacího robota. Máme dlouholetou zkušenost v přesném strojním obrábění strojních dílů se zaměřením na frézovací a soustružnické operace. Jsme součástí holdingu JPS Group a spolehlivý dodavatel pro české i zahraniční firmy. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • obsluha svařovacího robota
  • vizuální kontrola svarů
  • základní údržba

Požadujeme:

  • technické vzdělání výhodou
  • spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost
  • zkušenost s obsluhou automatických linek či robotů výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • postupný adaptační proces
  • atraktivní finanční ohodnocení

Mzdové podmínky

  • od 160,– Kč/h (úkolem 180,– Kč/h), mzdové ohodnocení podle výkonu

zvláštní prémie, ubytování pro azylanty, možnost si napracovat hodiny, příspěvek na
stravování, odměny dle výkonu práce
První kontakt telefonicky;

  • Horní Předměstí, Polička
  • KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Svitávka
  • M D Let s.r.o.
  • 40 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Parkoviště
Zveřejněno: 29. dubna
  • Boskovice
  • Hays Czech Republic, s.r.o.
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Krucemburk
  • INTERMONT s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 26. dubna
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu
včerejší

EK-INDUSTRY, s.r.o., Lisovna plastů, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., KOH-I-NOOR PONAS s.r.o., LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Amikov job, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ALBAform CZ s.r.o., M D Let s.r.o., JOPP Automotive s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., STERIS AST CZ s.r.o., Hays Czech Republic, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., TextilEco a.s., Stavounie-CZ, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., LIKOV s.r.o., Proventia Czech s.r.o., TRIDO, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., BLANESTA, s.r.o., INTERMONT s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., V L A B O, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., REHAU Automotive, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., MOTOHOLDERS s.r.o., DISPONERO s.r.o., Valeon servis s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, FORUM STANY s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Advateq s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Obchodník / Obchodnice, Obsluha strojů, Zámečník / Zámečnice, Rozpočtář / Rozpočtářka, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Adamov, okres Blansko, Velké Meziříčí, Bystřice nad Pernštejnem, Horní Předměstí, Polička, Letovice, Žďár nad Sázavou, Svitávka, Velká Bíteš, Boskovice, Svitavy, Domašov, Kuřim, Blansko, Krucemburk, Náměšť nad Oslavou, Ostrovačice, Opatov, okres Svitavy, Rosice, okres Brno-venkov, Moravská Třebová, Vysočina, Neslovice, Třebíč, Brno

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

auto firma hodiny hodnocení HR měření možnost nad Pernštejnem náplň práce nové odměny ohodnocení pečlivost podmínky postup práce příspěvek SOU společnost společnosti stabilní stravování telefon ubytování výkon vzdělání Zruč automat bota české díl finanční firmy kontakt kontrola mzdové náplň obsluha operace PR prémie proces robot součást stroj technické údržba úkol vizuál vizuální zahraniční zkušenost