Brigáda: Montážník - dlouhodobá brigáda

lokalita: Plzeň zadavatel: ARBYD CZ

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme šikovného, samostatného a schopného pracovníka s elánem a chutí do práce, která je každodenní výzvou.

Jedná se o zajímavou, kreativní a různorodou práci při výpomoci na montážích v terénu případně na dílně při přípravě a kompletaci nábytku na montáž.
Pracovní doba 7 – 15:30 h – flexibilní využití na základě potřeby a předchozí dohody, sídlo firmy: Chotíkov u Plzně (2 km od Globusu, preferujeme možnost vlastní automobilové dopravy).

Požadujeme spolehlivost, časovou flexibilitu, zručnost, vysoké pracovní nasazení, fyzickou zdatnost, chuť učit se novým věcem a zdokonalovat se, příjemné vystupování a komunikace. Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič a zkušenosti v oblasti truhlářství, montáže nábytku apod. výhodou.

Nabízíme možnost osobního růstu, zisk cenných zkušeností, zázemí silné české rodinné firmy, příjemný pracovní kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení. Možnost navázání dlouhodobé spolupráce.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a máme Vás zařadit mezi vážné zájemce o pozici: zašlete prosím Váš průvodní dopis s životopisem a informacích o vašich časových možnostech na email: e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

11. 10. 2016, 19:33

Lokalita

Plzeň

Obor

Manuální

Odměna

100 Kč/hod

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist