Pracovník navijárny, bez praxe!Nástupní bonus 50tisíc! IHNED

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Drásov, okres Brno-venkov
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 29.000 – 35.000 Kč

O nás

Pro společnost, která se věnuje výrobě velkých motorů a generátorů sestavených na míru do celého světa, hledáme šikovné a pracovité zaměstnance na oddělení navijárny. Hledáme zaměstnance do kmenového stavu na hlavní pracovní poměr na pozici Pracovníka navijárny s nástupem na HPP

Náplň práce:

  • vaším úkolem bude výroba a pájení cívek různých velikostí, dále vkládání, vtahování a zapojování vinutí
  • další práce dle pokynů mistra
  • v prvních týdnech projdete zaškolením od zkušeného mentora
  • fyzicky náročnější práce - pro muže

Co od Vás očekáváme:

  • chuť učit se nové věci
  • baví Vás řemeslné a ruční práce
  • na vzdělání nám nezáleží, zaučíme každého s chutí pracovat
  • zkušenost s odporovým a indukčním pájením je výhodou, nikoliv potřebou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • odměnu 50.000,- Kč za to, že nastoupíte (vyplaceno po zkušební době)
  • nástupní mzda 29.000 - 30.000 hrubého, po zaučení až 35.000 hrubého
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní dobu 7,5 hodiny denně + 30 minut na oběd
  • práci v třísměnném provozu
  • příplatky za noční směny a přesčasy nad zákonné minimum
  • bonus za docházku
  • příspěvek na stravování ve výši 55% a jídelnu s kantýnou uvnitř závodu
  • 8500,- Kč ročně na volnočasové a zdravotní aktivity dle vašeho výběru
  • příspěvek na penzijní pojištění 1 400 Kč/měsíčně
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • firemní rekreační středisko na Vysočině (sleva na pobyt)
  • sportovní a kulturní akce
  • akciový program pro zaměstnance
  • Program slev a výhod (volání s O2 nebo T-mobile, sleva v KFC, Opel, Mustisport karta a mnoho dalších)

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát