Údržbář/ka

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Rousínov
Firma EURO NÁŘADÍ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o. Komořany patří mezi největší distributory stavebního a zahradního nářadí v České a Slovenské republice. V současné době hledáme schopné a výkonné kolegy na pozici:

Údržbář/ka

Co od Vás očekáváme?

  • Spolehlivost a zodpovědnost.
  • Základní znalost práce s PC výhodou.
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle § 4–5 vyhl. č. 50/1978
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme za Vaši dobrou práci nabídnout?

  • čisté prostředí, dobré peníze, skvělý kolektiv
  • stravenky, Edenred Benefit karta, příplatek za řízení VZV, 13. plat, příspěvek na dopravu

Náplň práce

  • Drobné opravy a údržba budovy.
  • Údržba areálu.
  • Naskladňování a vyskladňování zásilek.

Líbí se Vám naše nabídka? Přijďte se k nám podívat!

Toplist