Hledáme lidem práci Manpower

Samostatný Technik Obrobny

Lokalita Chodov, okres Domažlice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Výrobní závod švédské společnosti SKF AB, největšího světového výrobce ložisek, těsnění, maziv a mazacích systémů, produktů mechatroniky, výrobků pro přenos výkonu a dodavatele široké škály technickoinženýrských služeb, působící na českém průmyslovém trhu od roku 1919, přijme do svého týmu pracovníka na pozici: SAMOSTATNÝ TECHNIK OBROBNY

Popis pozice:

  • Zajišťování potřebných nástrojů, přípravků, nářadí a vybavení potřebné pro výrobu ve spolupráci s technology, mistry výroby, údržby a oddělením nákupu.
  • Spolupráce s personálním oddělením, mistry výroby, při zajištění vstupních, odborných, záučních a periodických školení operátorů obrobny.
  • Zabezpečování předepsané odborné způsobilosti pracovníků obrobny, zajištění školících protokolů, aktuálních nařízení, předpisů a norem.
  • Spolupracuje při zavádění nových produktů.
  • Vede evidenci dokumentace na stroji (PNA a školící formuláře) a provádí revizi ve stanovených lhůtách. Provádí školení na pracovišti při nástupu nového pracovníka a při změnách PNA (nová verze)
  • Pracuje s normami a sleduje jejich aktualizace
  • Podílí se při zavádění nejnovějších technologií a postupů ve výrobě
  • Ve spolupráci s technology zavádění, koordinace a optimalizace technologických postupů.
  • Spolupráce při zajišťování výrobní dokumentace.
  • Provádění pravidelné kontroly chladících emulzí na obráběcích strojích, včetně analýz a nápravných opatření.
  • Spolupráce se středními odbornými školami.

Profil kandidáta:

  • dokončené úplné střední vzdělání (SŠ) ve skupině oborů strojírenství a strojírenská výroba
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC – MS Office
  • schopnost komunikace s kolegy v dalších závodech společnosti SKF
  • zodpovědnost a pečlivost
  • schopnost práce v týmu

Nabízíme:

– zázemí společnosti s dlouhou tradicí a švédskou firemní kulturou
– motivující mzdové ohodnocení
– roční bonus
– 5 týdnů dovolené
– Cafeterie
– příspěvek na stravu
– další vzdělávání

  • Malá Chuchle, Praha
  • SOMATHERM,spol. s r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. července
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • TKR Jašek, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Ústí nad Orlicí
  • KABELOVÁ TELEVIZE CZ s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 4. srpna
  • Krnov
  • ELFE, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 5. listopadu
  • Plzeň
  • Workpress Aviation s.r.o.
  • 60 000 – 79 999 Kč
Zveřejněno: 13. února
  • Rousínov
  • EURO NÁŘADÍ s.r.o.
Zveřejněno: 12. prosince
  • Zlín
  • MOBA Security s.r.o.
  • 13 350 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

AJ aktuální bonus Bor den dění dokumentace formulář hodnocení inženýr kandidát komunikace Luže mistr Most náplň práce nová nové odpovědnost Office ohodnocení operátor pečlivost postup pozice práce pracovní pracovník protokol příspěvek řízení společnost společnosti spolupráce školení technik uživatelská znalost výkon výroba výrobní dokumentace vzdělání vzdělávání znalost cafeterie české díl dokument dovolené firemní kontroly koordinace mzdové na pracovišti náplň nařízení nástroj norma obor odbor odborné odborný oddělení PC personální PR profi průmysl průmyslové předpis roční rok schopnost stroj strojírenství střední střední vzdělání systém škola technolog trh tým uživatel vybavení výrobní výroby závod způsobilost