Hledáme lidem práci Manpower

Samostatný Technik Údržby

Lokalita Chodov, okres Domažlice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Výrobní závod švédské společnosti SKF AB, největšího světového výrobce ložisek, těsnění, maziv a mazacích systémů, produktů mechatroniky, výrobků pro přenos výkonu a dodavatele široké škály technickoinženýrských služeb, působící na českém průmyslovém trhu od roku 1919, přijme do svého týmu pracovníka na pozici: SAMOSTATNÝ TECHNIK ÚDRŽBY

Popis pozice:

  • Spolupracuje při zajišťování dokumentace strojních zařízení.
  • Spolupracuje při zavádění nových produktů.
  • Ve spolupráci s mistrem údržby vytváří a spravuje návodky (PNA-SAU) a dokumentaci související s údržbou zařízení.
  • Zajišťuje dokumentaci ke strojům dle platné legislativy, spravuje technickou dokumentaci strojů.
  • Spolupracuje při plánu oprav a generálních oprav, připravuje podklady pro plán investic.
  • Vede evidenci strojů a provádí jejich inventarizaci ve stanovených lhůtách.
  • Spravuje Know-how údržby a spolupodílí se na dokumentaci, sdílení a výměně zkušenosti údržby/ výroby
  • Zásadně se podílí na eliminaci poruch a zlepšování spolehlivosti výrobních strojů a zařízení
  • Pracuje s normami a sleduje jejich aktualizace
  • Podílí se při zavádění nejnovějších technologií a postupů v údržbě a ve výrobě
  • Vytváří v informačním systému údržby karty materiálu a ND
  • Sleduje a vyhodnocuje technický stav zařízení, analyzuje výsledky funkčnosti zařízení, navrhuje nápravná opatření a podílí se na optimalizaci plánu údržby

Profil kandidáta:

  • dokončené úplné střední vzdělání (SŠ) ve skupině oborů strojírenství a strojírenská výroba
  • znalost AJ komunikativní úroveň (slovem i písmem)
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC – MS Office
  • práce v SAP výhodou
  • schopnost komunikace s kolegy v dalších závodech společnosti SKF
  • zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti se švédskou firemní kulturou
  • práci v příjemném prostředí
  • práci ve vstřícném kolektivu
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • příspěvek na dojíždění a stravu
  • roční odměny
  • 5 týdnů dovolené

  • Plzeň-město
  • Markéta Dvořáková
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. března
  • Jablonec nad Nisou
  • Technik údržby
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. srpna
  • Ústí nad Labem
  • Drncová Michaela
Zveřejněno: 24. května
  • Marksová Kateřina
Zveřejněno: 5. srpna
  • České Budějovice
  • Labajová Adéla
Zveřejněno: 30. srpna
  • Buchlová Zuzana
Zveřejněno: 1. listopadu
Zveřejněno: 20. ledna
Zveřejněno: 24. července

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Rekvalifikační kurzy v kostce

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

AJ Bor den dění dokumentace hodnocení inženýr kandidát komunikace Luže mistr Most náplň práce návod odměny odpovědnost Office ohodnocení pečlivost plán plat postup pozice práce pracovní pracovník prostředí příspěvek řízení sdílení SOU společnost společnosti stabilní technik uživatelská znalost výkon výroba výsledky vzdělání zaměstnání zkušenosti znalost české díl dokument dovolené firemní generál informační karty kolektiv materiál mzdové náplň norma obor PC PR profi průmysl průmyslové příjemné roční rok schopnost stav stroj strojírenství střední střední vzdělání systém technický technolog trh tým uživatel výrobní výroby závod zkušenost