Manipulant ve výrobě v Liberci – dvě směny!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Liberec
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 25.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Jsme jedním z největších výrobců kusových koberců. Nyní obsazujeme pozice -manipulant/paletizér. Přidej se k nám do týmu a získej stabilní pracovní místo. Pracujeme pouze na dvě směny, víkendy máme volné.

Náplň práce:

• Příprava výrobního materiálu
• Doplňování a odvážení materiálu
• Kompletace palet a další manipulační činnost
• Pracujeme v Liberci

Co od Vás očekáváme:

• Fyzickou zdatnost
• Manuální zručnost a pečlivost
• Dobré organizační a komunikační schopnosti
• Základní znalost na PC

Co Vám můžeme nabídnout:

• Mzda 120Kč/hod. (po zaučení možnost navýšení mzdy)
• Příplatek za odpolední směnu 15 Kč/hod. (cca 1 125 Kč/měs.)
• Osobní ohodnocení až 1 900 Kč/měs.
• Čtvrtletní docházkový bonus 3 720 Kč
• Stravenkový paušál 65 Kč za odpracovanou směnu
• Týdenní zálohy 1 000 Kč ( po odpracovaném týdnu)
• Možnost ubytování v centru Liberce za 500 Kč - v bytech s vlastní kuchyní a koupelnou (5 minut od zastávky MHD)
• Po odpracovaném roce týden dovolené navíc (spolu 25 dní)
• Pracujeme pouze na dvě směny ranní (6:00 – 14:00hod.)/odpolední (14:00 – 22:00hod.)
• Stabilní práce na HPP

  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Manuvia Praha
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. března
  • Jablonec nad Nisou
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 27. března
  • Plzeň
  • Veronika Jančarová
  • 30 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
Zveřejněno: 12. dubna

Petr Novotný, HOFMANN WIZARD s.r.o., FLEXIMA s.r.o., ACL Coating s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Human-Res s.r.o., Šmídl s.r.o., HR Direct s.r.o., K2 moto s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., R.A.P. plast s.r.o., Košík.cz s.r.o., MALDECOR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia Praha, DISPONERO s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ITLC s.r.o., RikyWay s.r.o., Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s., Liberecké strojírny s.r.o., Wassa commercial, s. r. o., PROGRESSTRANSPORT s.r.o., OLEX B.I.F., s.r.o., Pavel Rolf autodoprava s.r.o., COOLTURA group, s.r.o., ČSAD Liberec, a.s., Progres Liberec s.r.o., STYLSTAV Liberec s.r.o., Pavel Dolejš, Ladislav Romof, Wassa logistic s.r.o., FROLÍK, s.r.o., LOGISTRONG a.s., Adamira Transport s.r.o., TRANSPAN, s.r.o., MIRO & SERO s.r.o., BMT CZ s.r.o., DUMAB s.r.o., EXPRES VAN s.r.o., Europe Automotive Holding a.s., Cestářské práce s.r.o., Inter Star Liberec s.r.o., Iveta Severová, 1.JHS s.r.o., ADZ Company s.r.o., Viet Duc Nguyen, Jan Melichar, BusLine LK s.r.o., Pospíchal s.r.o., Autoškola LUKAS s.r.o., VEDES, s.r.o., Jakub Stárek, ADC LOG, s.r.o., Daslog s.r.o., ŠEBESTA VHS, v.o.s., ACL Anodizing s.r.o., Severočeské komunální služby s.r.o., Petr Čumpelík, P. C. Sped Trans s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Dekoratér / Dekoratérka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Tapetář / Tapetářka, Podlahář / Podlahářka, Manažer / manažerka kvality, Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Provozní ředitel / ředitelka (COO), Technický ředitel / ředitelka (CTO), Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Chemický technik / technička, Nástrojář / Nástrojářka, Pomocný pracovník / pracovnice v chemii, Technolog / technoložka výroby, Lihovarník a likérník / Lihovarnice a likérnice, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Specialista / specialistka kvality, Metrolog

Liberec, Celá ČR, Hodkovice nad Mohelkou, Jablonec nad Nisou, Český Dub, Šimonovice, Jeřmanice, Rychnov u Jablonce nad Nisou

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

bonus činnost den možnost mzda mzdy náplň práce NDA pečlivost plat pozice práce směny znalost Zruč kov náplň PC PR schopnost schopnosti