Hledáme lidem práci Manpower

Elektroúdržbář - vhodné i pro méně zkušené!

Lokalita Nymburk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro nadnárodní automotive firmu hledáme do týmu údržbářů nového kolegu.

Popis pozice:

  • identifikace elektro závad u výrobních linek a budov
  • provádění operativních oprava údržba
  • spoluúčast na pravidelných a preventivních odstávkách
  • plánování potřeby náhradních dílů a jejich zajištění
  • instalace nových zařízení

Profil kandidáta:

  • vyučení v oboru elektro
  • platná vyhláška č. 50/1978 Sb., min. §5 (ochotni zaškolit i absolventy)
  • praxe na obdobné pozici vítána
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti a v moderním prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • benefitní kartu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • bonusy a prémie
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Sadská u Nymburka

  • Český Brod
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Český Těšín
  • Markéta Adamíková
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 15. října
  • Praha
  • Kašpárková Michaela
Zveřejněno: 17. září
  • Dubňany
  • Skladník/ce
  • 18 500 – 25 000 Kč

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Trenkwalder a.s., Markmont, s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Etimos Human s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Česká pošta, s.p., Jitka Poláková, Walther Flender s.r.o., Comac jobs s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., RAVAFOL CZ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., LAKOVNA REPOS s.r.o., Marie Havlová, DISPONERO s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Plastiform s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Sklář / Sklářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Chemik / Chemička, Chemický technik / technička, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka v chemii, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Tiskař / Tiskařka, Vedoucí servisu

Nymburk, Poděbrady, Třebestovice, Okřínek, Milovice, okres Nymburk, Poříčany, Český Brod, Benátky nad Jizerou, Kolín, Čelákovice, Dobrovice, Tuklaty, Hlavenec, Zásmuky, Zápy, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mladá Boleslav, Kosmonosy

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

absolvent AJ auto benefit bonus bonusy Bor den dění elektro event hledám hodnocení HR IT kandidát místo Most náplň práce nová nové Nymburk odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění plán plánování plat pojištění pozice práce praxe prostředí připojištění příspěvek řízení Sadská samostatnost společnost společnosti stabilní stravování vhodné výkon vzdělávání díl dovolené finanční instalace místo výkonu práce náplň národní obor odbor odborné oprava penzijní PR prémie profi tým údržba výrobní vyučení