Technik programování robotů - Kuka, ABB

Lokalita Kralupy nad Vltavou
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro společnost zbývající se udržitelnou budoucností a elektromobilitou hledáme technika programování robotů.

Popis pozice:

  • Sestavování, údržba a optimalizace elektrických zařízení a multifunkčních robotů, jedná se převážně o roboty Kuka a ABB.
  • Analýza chyb a nápravná opatření.
  • Spolupráce pri vytváření plánů udržby zařízení.
  • Preventivní údržby zařízení.
  • Předávání know-how členům týmu.
  • Spolupráce s oddělením výroby na řešení problémů.

Profil kandidáta:

  • Minimálně středoškoslké vzdělání technického zaměření nebo odpovídající praxe.
  • Vyhláška 50 §6.
  • Zkušenost s údržbou elektro zařízení, nejlépe s multifunkčními roboty.
  • Komunikativní angličtina je velkou výhodou.

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Nové výrobní prostory.
  • Podílení se na novém projektu.
  • Možnost seberealizace.
Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici. Všechny Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.