Projektový manažer pro oblast geodézie

Lokalita Zlín
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do významné společnosti působící v oblasti inženýrské geodézie aktuálně hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA pro geodetické práce. Hledáme energického kolegu, který má vystudovanou geodézii a má chuť pracovat na zajímavých projektech.

Popis pozice:

Jaká pracovní náplň na Vás čeká?
- nacenění zakázek, jejich vedení a dohled nad realizací (mosty, dálnice, tunely, železnice)
- spolupráce na velkých zakázkách
- koordinace činností čtyř kolegů
- komunikace se zákazníky
- pokud budete mít chuť, můžete profesně dorůst do role vedoucího pobočky

Profil kandidáta:

Hledáme kandidáta, který má:
- vzdělání v oboru geodézie
- zkušenost s vedením týmu (velká výhoda!)
- ŘP sk. B

Znalost AJ nebo NJ je výhodou.

Nabízíme:

Za Vaši práci nabízíme:
– pevnou měsíční mzdu + odměny
- možnost karérního růstu
– týden dovolené navíc
– stravenky
– příspěvek na životní pojištění/ penzijní připojištění
– příležitost dostat se k zajímavým projektům a nasbírat nové zkušenosti