Volné místo ve firmě KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Asistent/ka jednatelky společnosti

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma KRONOSPAN CR,spol. s r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Vyrábíme a distribuujeme desky na bázi dřeva. Jsme předním výrobcem dřevotřísek, dřevotřískových desek střední hustoty (MDF), laminátových podlah či OSB desek. Vyrábíme také speciální a dekorativní papír, stejně jako další přidružené produkty, jako jsou panely s melaminovou vrstvou, pracovní desky, stěnové panely, parapety, lakované HDF, kompaktní desky, vysokotlaké lamináty, překližky a další. Hledáme nové kolegy. Možná právě Vás.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • vyřizování (třídění) příchozí emailové korespondence
  • příjem a přepojování externích hovorů
  • organizace služebních cest jednatelky, zabezpečení ubytování, letenek a ostatních služeb
  • organizace kanceláře managementu
  • spolupráce na organizování firemních meetingů
  • překlady v omezeném rozsahu
  • příprava dat a podkladů (prezentací) pro obchodní jednání
  • příprava podkladů (tabulek, statistik) pro pravidelný reporting
  • pravidelné zadávání dat do interního počítačového systému

Očekáváme:

  • dokončené SŠ vzdělání
  • znalost němčiny na dobré komunikativní úrovni (minimálně B2) důležitou podmínkou
  • velmi dobrou orientaci v MS Outlook, Excel
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • organizační a komunikační dovednosti
  • samostatnost a pečlivost při plnění úkolů
  • odolnost proti stresu, časovou flexibilitu

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Boršov nad Vltavou
  • TIBEX s.r.o.
  • 18 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Hradec Králové
  • Královéhradecká lékárna a.s.
  • 20 000 – 24 500 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • FLORSTYL s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. července
  • Odolena Voda
  • NexLands effectivity s.r.o.
Zveřejněno: 23. července
  • Valašské Meziříčí
  • LIPOELASTIC a.s.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 3. července
  • Louny
  • SERVIS HAMAS s.r.o.
  • 22 500 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. srpna

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Randstad HR Solutions s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Delirest services s.r.o., 100% REWORK s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., TeamPrevent-Santé, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ProfesKontakt, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., S.B.S. SECURITY s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Kraj Vysočina, Bytservis, spol. s r. o., SFORP s.r.o., VYZNAč, s.r.o., Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Telefonní operátor / operátorka, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Technik / technička dopravy, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Úředník / Úřednice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Obchodní zástupce / zástupkyně

Jihlava, Celá ČR, Jihlava, Jihlava

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

asistent den dění email interní IT jednatel kancelář Luže management Most náplň práce obchodní pečlivost plnění práce překlad reporting samostatnost služební společnost společnosti spolupráce stres třídění ubytování vzdělání znalost dobro dovednost externí firemní jednání komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti náplň obchod obchodní jednání organizace Ostatní pečení počítač PR příprava report systém úkol zkušenost