Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Zámečník ocel. konstrukcí (přímo do kmene, mzda od 28 000,-)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 30.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

V našem týmu rádi uvítáme nové kolegy, kteří chtějí být u restartu špičkového strojírenství. Strojírenská výroba je obor budoucnosti a pokud hledáte skutečnou práci, která nezmizí se změnou trendu a máte odvahu vyniknout, je to nabídka pro Vás.

Společnost dodává výrobky související s ochranou vodních zdrojů a dalšími ekologickými projekty – velkokapacitní skladovací nádrže ze smaltovaných, nerezových a komaxitových plechů. Sama si zajišťuje projekci, výrobu, montáž, rekonstrukce a údržbu. Nástup je přímo do kmene a mzda je od 28 000,- Kč.

Náplň práce:

  • práce s výkresovou dokumentací a sestavování dílů konstrukcí včetně slícování, stehování, svařování a dílenskou montáž
  • provádaní svárů na konstrukcích dle výkresů nebo navržených postupů
  • evidence výrobků a skladování
  • výstupní kontrola

Co od Vás očekáváme:

  • praxi v oboru výroby ocelových konstrukcí, konstrukčních dílů a sestav
  • kvalitní orientaci v materiálové oblasti (druhy materiálů a jejich opracování)
  • znalost výkresové dokumentace - výrobní, konstrukční a strojí
  • základní platné svářečské zkoušky ZK 135W 01
  • platný vazačský průkaz - není podmínkou, ale výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce na HPP přímo do kmene
  • ranní směny
  • mzda od 28 000,- hrubého + bonusy
  • stravenky
  • příspěvky na pojištění
  • 25 dnů dovolené

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Dalovice, Karlovy Vary
  • DREDGER s.r.o.
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 4. června

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Mechanik / Mechanička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Odbory - proč a jak je založit

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

AJ bonus bonusy Bor budoucnost den dokumentace druh ekolog evidence HR IT mzda náplň práce NDA plat postup práce sklad Skuteč směny SOU společnost stravenky zámečník znalost dokument kontrola kov list náplň oblast oblasti obor PR projekt stav stroj trend zdroj