Hledáme lidem práci Manpower

Zámečník - nástup přímo do kmene!

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme ZÁMEČNÍKA! Můžete se těšit na motivující finanční ohodnocení, firemní akce, na které mohou přijít i vaši rodinní příslušníci a další skvělé benefity. Pokud právě zvažujete změnu, dejte nám o sobě vědět! :)

Popis pozice:

  • Skládání svařence podle výkresové dokumentace
  • Stehování svařenců pro svářeče
  • Rýsování dílců pro opracování
  • Pálení strojkem i ručně
  • Rovnání dílců plamenem a pod lisem

Profil kandidáta:

  • Znalost technické dokumentace
  • Zkoušky CO2 + pálení (ZK311, ZK135-W01)
  • Ochota pracovat ve 2 směnném režimu (7,5 hodin)
  • Jeřábnický či vazačský průkaz výhodou

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Motivační odměňování dle odvedené práce
  • Příspěvek na dopravu a na ubytování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vánoční dárky
  • Příspěvek na stravování
  • Benefit Plus
  • Firemní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

Montážní dělník/ce

Nutně vás hledají
  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Opava
  • 28 000 – 38 500 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Otice
  • SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 24. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 33 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Staré Město, Praha
  • SELECT FOOD, s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Praha
  • Reed Personnel Services Czech Republic…
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Lékařská péče

ARAKO spol. s r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., FERRAM, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., Comac jobs s.r.o., SEMIX PLUSO, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Josef Moch, Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ZK Design a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Markmont, s.r.o., RenoServices, s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Manuvia Ostrava

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Pěstitel / Pěstitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka

Opava, Otice, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Velká Polom, Bílovec, Martinov, Ostrava, Krnov, Klimkovice, Bílov, okres Nový Jičín, Studénka, Ostrava

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

akce benefit benefity dárky den dokumentace hledám hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát místa odměňování ohodnocení penzijní připojištění pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa připojištění příspěvek režim SOU společnost společnosti stravování týden týden dovolené navíc ubytování uchazeč vyšší zámečník znalost díl dokument dovolené finanční firemní motivační navíc penzijní PR profi případ příslušníci přístup stroj technické volná pracovní místa zkoušky