Lego postupně nabírá zaměstnance!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kladno
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.220 – 25.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Kladenský závod společnosti LEGO hledá zaměstnance, kteří se chtějí vrátit zpět do svých dětských let.

Náplň práce:

  • vybalování, třídění či následné kompletování a balení stavebnice LEGO

Naše požadavky:

  • pečlivost a spolehlivost
  • možnost pracovat na dvanácti hodinové směny (2× denní, 2× noční, následně 4 dny volna )

Nabídneme Vám:

  • práce v čisté prostředí se mzdou 137,–/hod
  • výkonnostní prémie, noční příplatky
  • spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • řádné zaškolení na jednotlivé pracovní pozice v rámci výrobního procesu
  • možnost pravidelných záloh
  • neomezené volání do všech sítí po ČR + 1,5GB dat ZDARMA
  • akce zaměstnanec měsíce
  • a pokud nám doporučíš svého kámoše, dostaneš za něj odměnu!

Máte-li zájem kontaktujte nás na čísle zobrazit tel. číslo .

Elektromontér

Nutně vás hledají
  • Praha
  • TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o.
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 23. dubna
  • Kladno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Slaný
  • 35 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Chrášťany, Praha-západ
  • ECOM spol. s r.o.
  • 35 000 – 39 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Liboc, Praha
  • Základní škola Dědina, Praha 6,…
  • 10 000 – 20 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Praha
  • INOS Zličín, a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Praha
  • Stavební společnost Šlehofer, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Prostějov
  • KAJA s.r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Petřvald, Karviná
  • Ankra Steel, s.r.o.
  • 120 – 150 Kč / hod
  • Brno
  • SurGal Clinic s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Brno
  • od 20 000 Kč
  • Brno
  • od 50 000 Kč

TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o., DoDo Czech s.r.o., Formet, s.r.o., D-Eco Friendly Company s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., ProJobEU s.r.o., AD SECURITY s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Delirest services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, HOFMANN WIZARD s.r.o., PORR a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Česká pošta, s.p., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., L & L Products, s.r.o., ECOM spol. s r.o., Nielsen CZ s.r.o., Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6, FILSON s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., 3plus interier s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., XXXLutz, PLAS s.r.o., Trenkwalder a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Talentinno s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., CentralWork s.r.o., FIEGE s.r.o., VENTURA Food & Catering, s.r.o., KLENOTA s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Barrandov Studio a.s., O.K. SERVIS BioPro, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., mBlue Czech, s.r.o., Novitim s.r.o., INOS Zličín, a.s., Manuvia GreatWork s.r.o., MIKUPEX TRADE s.r.o., Markmont, s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tkadlec / Tkadlena, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Hospodář / Hospodářka, Montážník / Montážnice, Podlahář / Podlahářka, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Projektový / projektová manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Technik / technička telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pracovník / pracovnice prádelny, Opravář / Opravářka

Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Liboc, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Dejvice, Praha 7 - Troja, Praha 5 - Smíchov, Praha 1 - Staré Město, Praha 5 - Hlubočepy, Rudná, okres Praha-západ, Chrášťany, okres Praha-západ, Jinočany, Velvary, Kralupy nad Vltavou, Beroun-Závodí, Beroun, Beroun, Roztoky, okres Praha-západ, Kozomín, Klecany, Postřižín, Králův Dvůr, Úžice, okres Mělník

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Rekvalifikační kurzy v kostce

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

akce ČR den dění hlavní IT měsíc možnost náplň práce nové pečlivost plat postup pozice požadavky práce pracovní pracovní poměr pracovní pozice prostředí příplatky směny společnost společnosti školení třídění výkon zaměstnanec zdarma dar dny kontakt náplň poměr PR prémie proces stav volna výkonnost výrobní zájem závod