Hledáme lidem práci Manpower

LEGO hledá zaměstnance – mzda až 28 000 Kč! ZDARMA svoz z Berouna!

Lokalita Beroun
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Kladenský závod společnosti LEGO hledá zaměstnance, kteří se chtějí vrátit zpět do svých dětských let.

Popis pozice:

Náplní Vaší práce bude: obsluha balící linky, dohazování pytlíků do krabic. Skládání/lepení krabic, doplňování materiálu do linky a skládání beden na paletu. Též i kompletace výrobku.

Profil kandidáta:

Hlavním požadavkem je Vaše pečlivost a spolehlivost

Dále možnost pracovat na dvanácti hodinové směny (2x denní, 2x noční, následně 4 dny volna).

Nabízíme:

Za Vaši odvedenou práci od nás dostanete mzdu 28 000 Kč.

Do práce Vám pomůžeme svozovými autobusy, které bude mít zcela zdarma a to z měst: Most, Louny, Slaný, Rakovník a Beroun.

Navíc ušetříte díky dotovaným obědům a večeřím za 14 Kč.

Budete mít možnost využít fitness prostory.

Možnost využítí Multisport karty.

Určitě Vás a Vaši rodinu potěší sleva 50% na všechny druhy stavebnic LEGO!

Pokud si chcete dobře vydělat a zároveň poznat, jak se vyrábí stavebnice dětských snů, neváhejte a kontaktujte nás přes e-mail: e-mail přes odpovědní formulář nebo také prostřednictvím odpovědního tlačítka níže. Také nás můžete kontaktovat i telefonem: zobrazit tel. číslo .

Těšíme se na Vás!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Beroun, Kladno, Praha

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

auto Beroun den druh e-mail hlavní HR IT kandidát Louny Most možnost mzda náplň práce nové pečlivost pozice práce Rakovník slaný směny společnost společnosti sport telefon zdarma dar dny karty kontakt kov linky materiál náplň navíc obsluha odpovědní PR profi stav volna vydělat závod